Červenec 2006

coolová webovka..stojí zato!!!

29. července 2006 v 11:36
další coolová webovka
cool:-)

nejlepší video z natáčení DLT

25. července 2006 v 21:50 Videa/Klipy
tady je podle mě jedno z nejlepších videi o natáčení der letzte tag.je tam slyšet i část opravdu malá část jak to asi bude znít a je to dost hustý!!!!!!moc se na to těším!!!!už aby to bylo!

Der Letzte Tag

6338 lidiček

25. července 2006 v 12:59 Novinky
tagže na tomto blogu už se objevilo 6338 lidiček..moc vám děkuju že mi zůstáváte věrní a že porád fandíte tokio hotel.i když jejich sláva už tag nějak několik lidí pustila...sou stále na prvních příčkách...a to díky vám.

co o nich říkají jiné superstar????

24. července 2006 v 23:01 Novinky
Michel Johnson (US5)
já nechápu, proč si všichni lidi myslí, že US5 a Tokio Hotel mezi sebou nějak soupeří a že pro sebe hledáme jen špatná slova. Opak je pravdou. Song Durch den Monsun je pro mňe nejlepší nemecký song, co sem v živote slyšel. Bill má zaujímavý úžasný hlas a ostatní kluci dělají skvelou muziku. Nikdy sem se s nimi nestřetl, ale chtel bych , protože je obdivuju.
Marc Terenzi
Ty děti jsou super. Na Comet Award sem sedel s nima a s klukama z US5. Tito 4 kluci sou fakt nadaní, ale také sou to skvelí lidi. Sem skutečne šťastný, že s jejich 1. singlem dostali tolik cen.. To bylo šilenství. Misto, kde sme sedeli, bylo úžasné. Ja sem naopak chtel, aby vyhrali cenu a myslím, že si ji taky zasloužili. Oni vědí, co si o nich myslím a to stačí. Jen tak pokračujte kluci!
Pink
Párkrát sem o nich slyšela na Viva Live Show a musím říct, že ti kluci sou tag sladkcíííííííííí. Frontman - spěvák kapely, nevim jeho jmeno, je naprosto úžasně krásny. Prísahám že kdyby sem byla mladši, byl by můj. A o jejich hudbě ani nemluvim. Když mi Klass říkal neco o nich a když sem slyšela jen jednu jejich písničku, šla sem do obchodu s CD a koupila si 10 jich CD pro sebe a 20 CD pro moje přátelé. Tento druh CD musí byt v mých rukách. Když sem se vrátila domů, všecky se mě ptali, kdo sou to ti skvelí lidi. Avšak nikdo nerozumel, proč mám 10 kópií. Vysvětlila sěm jim to tak, že když rozbiju jedno, abych měla druhé. Takové CD se nevydá každý den!!!
Thariq Khan - Jay(US5)
Ten spěvák má úžasný hlas a ten mu závidím. Nahrali spoustu úžasných songů a moc se mi líbí jejich texty. Oni sou to, co jiní být nemůžou, co si jen můžou přát, a to je skutočný hudební charakter. Hlas a vzhled! A to je dnes vzácne. To je neuvěřitelné, že nekdo z naší země může byt tak úspěšný a významný.
50Cent
Ja neposlouchám rock a je pravda, že prvně sem si myslel, že ten spěvák je baba, ale nemůžu, že ti kluci sou velmi úspěšní a nadaní ve vytváření hudby. Mám jejich CD, byl to dareček od mojí kamarádky Pink, a za to ji musím poďekova, protože ona moji hudební zbirku okrášlila. A musím říct, že CD Schrei je jediné rockové CD v mojí sbírce.
Sarah Connor
Marc se s nimi už střetl tvárí v tvár, ale ja sem ešte neměla to potešení. Ale doufam, že se s nimi časem seznámim. Ty děti sou talentované. To musím říct. Žadné výstižné slovo pro ně nemůže existovat. Slovo talentovaný je slovo pro něco přirozeného, ale oni mají něco jako nadpřirozené sily a proto můžou dělat tak skvělou hudbu a tak úžasně spivat. Oni ešte nejsou dospělí a už sou tak úspešní. Myslím, že oni tak rychle nezmizí. Myslím, že Tokio Hotel budou existovat tak dlouho, dokud budou žit, protože jejich hudba je skvělá a oni sou talentovaní.

o .... a holkách

24. července 2006 v 22:28 Rozhovory & Články
Tak tady se vyzpovídali v interwiev pro BILD...Minulý léto hráli kluci svůj song "Durch den Monsun" pro přátele ve školní hale a dneska už hrají před tisíci fanoušky, prodali 1,3 milionů CD a mají několik cen (Echo, Comet, Bild Osgar,...) a mnoho dalšího. Bourají první příčky hitparád a jsou prostě nejlepší :))
BILD: Jste sólo. Nechybí vám mít přítelkyni?
TOM: Nemáme čas. Kdyby se to naskytlo, neřekli bychom ne. Ale muzika je u nás na prvním místě. Ta holka by to musela akceptovat.
BILD: Co váš sexuální život?
BILL: Můj sexuální život, když sem v TH, není nijak úžasný. Těžko můžu mít sex jenom tak. Nejsem na takový ty rychlovky. Musím se nejdřív k někomu dostat na delší dobu a až potom.
BILD: Tome, ty si víš otevřený, že jo?
TOM: Jasně. Nebyl tu rozdíl před TH, ale sex se pro mě stal něčím víc, to je jasný. Ale není to lepší, jenom proto, že sme slavní. Jenom je prostě víc možností.
GEORG: Hádám, že to všechno není jenom i tom se s někým milovat.
GUSTAV: Když se vrátíme z vystoupení, tak po tom ani nijak moc netoužíme.
BILD: Co skupiny u hotelů a tak?
TOM: Před hotely, je vždycky několik holek, které by rády šli nahoru. Někdy bych nejraději řekl opak ne.
BILD: Říkáš holkám, které chtějí jít k tobě, že by to stejně mohlo být nanejvýš na jednu noc?
TOM: Hádám, že to ví každá. Ale někdy se aféra může převrátit ve vztah.
BILD: Byli ste už někdy zamilovaní a dopadlo to špatně?
BILL: To si nemyslím. Ale je mi teprve 16, stále mám čas. Zatím mi nikdo srdce nezlomil.
GEORG: Ta takzvaná "pravá láska" tu ještě nebyla.
TOM: V to ani nevěřím. Ve vztazích je všechno tak obyčejné a nudné. Žijete spolu a po chvíli to začne být nudné.
BILD: Bojíte se, že by holka mohla říct, jací ste v posteli?
TOM: Ne, z toho nedělám vědu. Mimo to, nemám co skrývat. Když se s holkou vyspím, jsem prostě normální Tom, ne ten kytarista z TH.
BILL: U hodně holek nevíme, proč nás mají rády, jestli mají rády nás nebo tu slávu. To je to, proč sem tak opatrný.
BILD: Máte bezpečný sex?
TOM: Jasně. Vždycky používáme kondomy. Nejsme jiní než ostatní kluci.
BILD: Bille, cítil si někdy něco k nějakýmu klukovi?
BILL: Ne, mám sice pár kámošů, kteří jsou gayové, ale nikdy o nic nešlo, nejde a ani nepůjde.
BILD: Myslíš si Bille, že by se někdy mohla tvá sexuální orientace změnit?
BILL: Jsou tu tři věci, které se nikdy nezmění: neožením se, nikdy nepůjdu do bordelu (vy asi víte co tím bordelem doufám myslí. Ev) a rozhodně nikdy nebudu mít nic s klukem.
BILD: Ale co potom teda zbývá?
BILL: Pravá láska, v tu pevně věřím. Přece s někým můžu být i bez svatby


z klipu DLT

24. července 2006 v 20:57 Fotky
tady jsou nějaký fotečky z natáčení DLT

video z natáčení DLT

23. července 2006 v 15:55 Videa/Klipy
tady je video z natáčení videoklipu der letzte tag:-)
da hier

nejlepší video:-)

15. července 2006 v 13:38 Videa/Klipy
tohle je prostě to nejlepší video z DVD co jsem našla!!!!je tam kus Billa v posteli,potom jak zpívá unendlichkeit,v letadle,atd..no prostě fakt super....stojí za to!!!!

Bill

15. července 2006 v 11:15 Vaše malířské umění
tag tyhle lidi,co tohle dokážou vykouzlit jsou prostě borci!!!!

tady se to bude natáčet

15. července 2006 v 1:28 Novinky
tag tady se bude natáčet nový klip od TH-Der Letzte Tag
na střeše tohoto kina:-)

jsou napadání!!!!

15. července 2006 v 0:44 Novinky
tag nevim,ale ti antifanoušci už to fakt přehánějí...dyž se jim ta kapela nelíbí,tag si ji prostě nebudu všímat a nebudu se jí zabívat ne!!!no tohle jsem ještě porádně u žásný skupiny neviděla!!!!
zdroj:na fotkách

novinečky

15. července 2006 v 0:42 Animace
tady ta s tomem je zajímavá:-))))))

novinky

15. července 2006 v 0:28 Fotky

další soutěž o nej blog.....

14. července 2006 v 9:36 Novinky
ahojda lidičky..probíhá soutěž o nej TH blog..jestli se vám můj líbí,muže pro něj TADY hlasovat:-))))

no nevim nevim

10. července 2006 v 19:13 Bill Kaulitz
tahle fotka už je na webu dlouho...ale vždycky jsem na ni zapomněla..Bill je na ní bez make-upu a v klobouku...no....že by mu to zrovna seklo...to si nemyslím......zajímalo by mě,proč se nenalíčil,když věděl,že tam budou jeho fanoušci.....ale to je jeho věc..mě se to prostě nelíbí!!!!ty neupravený už dost dlouhý vlasy,ještě schované pod kloboučkem........
no make-up mu sedle líp!!!!
a tady je fotek víc
já už fakt nevim..co si mám myslet:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))přála bych si,aby se vrátil ke své staré image,ty super hadříky,cool vlasy...to se mi líbilo mnohem víc...tohle mě vůbec nebere.......je mi to spíš líto co ted se sebou dělá.....ale je to jeho věc a jestli se v tom cítí,tag at si dělá co chce:-(

co v novém BRAVU????

9. července 2006 v 14:45 Novinky
Co bude v příštím Bravu č. 14/2006?
  • Nové Bravo má pro tebe 8 cool posterů!
  • Tokio Hotel v Amsterdamu pobláznili holandské fanynky! + soutěž o skvělé dárky od Tokio Hotel (trička, stickery, potítka a nové DVD!)
  • Robbie Williams v rozhovoru prozradil: Pár lidem bych nakopal zadek!
  • Lifestyle: David Beckham: jak vypadá jeho svět?
  • Britský poprock: kapely, které musíte znát!
Bravo 14/2006 vychází 13. července 2006

sexy foteška

9. července 2006 v 14:21 Tom Kaulitz
tag tady sem na jednom blogu objevila jednu fakt bezchybnou fotku toma....škoda že to není ve větší veliklosti..ale i tag sem ráda,že ji mám....je fakt sexy a cool:-)))))

DER LETZTE TAG!!!!!!

9. července 2006 v 14:10 Novinky
přišel mi mail,kde se píše,že song der letzte tag ted nevim jestli se bude natáčet nebo jestli vyjde 18.7 2006....ale než to zase dojde k nám,tag to bude trvat...ale snad to bude co nejrychleji na youtube....budu to prozkoumávat a dyžtag vám dám vědět!!!!!už aby to bylo..nemůžu se dočkat......stejně tag se nemůžu dočkat na jejich druhé CD!!!!!to bude hukot!!!!!ten vobrázek jsem vám vokopčila z toho mailu tag jak tam byl.-..psalo se tam ještě něco málo vo tom....kdo je členem něčeho jako funclub tag vám přicházejí na mail novinky a informace..poslední mail co mi předtím přišel byl přímo od nich,co posílali právě registrovaným fanouškům .....psali tam vo tom co dělaj a jaký vyhráli zatím ceny a na co se chystaj......doufám,že jako další informace bude to,kdy jim vyjde nové album!!!!!
A CHCETE BÝT U JEHO NATÁČENÍ??????????TADY SE ZAREGISTRUJTE A TŘEBA VYHRAJETE

čtěte!!!

7. července 2006 v 8:16 Novinky
ahojda lidičky,z důvodů ,že nefunguje seznam tag jak by měl se nedostanu na mail...tagže se omlouvám těm,co chtějí adresu a heslo na tajný mail,a těm,co mi něco pěknýho napsali....doufám,že to bude rychle zase fajn a v pohodě..doufám že to bude do 16.7 v poho,protožepak jedu na tábor do štětic,tag tady tejden nebudu!!!!!!modlete se:-)))tagže zatím zdar
a tady nějakej sladkej obrázek