Červenec 2007

wir schliessen uns ein

26. července 2007 v 12:59 | Lucy |  Videa/Klipy
vím že tento klip už není jenom tak k sehnání ale hledala jsem až jsem našla....naštěstí,pač mi ta písnička začala docela chybět!!!! takže tady je klip!
WSUE


wow...docela choulostivé téma;-)

24. července 2007 v 12:04 | Lucy |  Rozhovory & Články
Jsou nejmladšími německými mega hvězdami: Bill, Tom, Gustav a Georg z Tokio Hotel. V předloňském létě vládli se svým mega hitem "Durch den Monsun" před školními zástupy v Musik-Olymp. Do dneška už hráli před více jak půl milionem. Fanoušci si nakoupili víc než 1,3 milionů CD a dostali hodně cen (Echo, Comet, Bild Osgar). V tomhle interview nám Tokio Hotel vše pověděli.
Bild: Všichni jste soukromě sólo. Chybí vám někdy, že nemáte přítelkyně?
Tom: Nemáme čas na vztahy. Kdyby to přišlo, tak by to nevadilo. Nicméně, muzika je pro nás pořád první. A dívka to musí akceptovat.
Bild: Jak vypadá váš sexuální život?
Bill: Můj sexuální život není nějak bombastický s Tokio Hotel. Měl jsem sex jenom párkrát. Nejsem ten typ na rychlovky. Jestli nějak jdu, tak teda okay.
Bild: Tome, ty jsi ztratil nebo ne?
Tom: Zajisté. Před Tokio Hotel to nebyl takový rozdíl, i když teď mám víc sexuální život komplikovaný. Kvalita není o moc lepší, když jste slavní. Jenom máte větší výběr.
Georg: Zjistil jsem, že ne všechno se točí kolem ptáků.
Gustav: A taky, když se vrátíme z koncertu, nemáme na to ani nějak náladu.
Bild: A co fanynky?
Tom: Vždycky je tu pár holek před našimi hotely, které by šly rády dovnitř. Někdy neříkám pořád ne.
Bild: Říkáš, že tyhle holky jsou jenom na jednu noc?
Tom: Myslím, že to každá holka ví. Částečně to může být i jako krátká aféra na oslavu něčeho.
Bild: Čekáte stále na pravou lásku?
Bill: Myslím, že ještě ne. Je mi teprve 16, takže mám čas. Ještě nevim o pravém zármutku.
Georg: Tomu se říká pravá láska. Taky já jsem ji ještě nepoznal.
Tom: Já v to nevěřím. Ve vztahu se všechno velmi rychle stane zvykem. Po čase začne každý žít s druhým v nudném vztahu.
Bild: Bojíte se toho, že by nějaká dívka mohla šířit to, jací jste byli v posteli?
Tom: Ne, toho se nebojím. Navíc nemám co skrývat. Když spím s nějakou dívkou, jsem prostě normální Tom a ne kytarista z Tokio Hotel.
Bill: S tolika dívkami, ani nevíme jestli nás mají rády pro slávu nebo kvůli nám. Proto jsem teď víc opatrný.
Bild: Máte vždycky bezpečný sex?
Tom: Zajisté. Vždycky máme u sebe kondomy. Nelišíme se tím od ostatních.
Bild: Bille, máš nějaké city ke klukům?
Bill: Ne, měl jsem dva kamarády gaye, ale tohle se nikdy netýkalo mě.
Bild: Věříš, že se jednou může tvoje sexuální orientace změnit?
Bill: Jsou tu kolem mě tři věci, které se nikdy nezmění: Nikdy se neožením, nepůjdu do bordelu a nikdy nebudu nic mít s klukem.
Bild: Takže, co teda?
Bill: Velká láska, ve kterou pevně věřím. Můžu být přeci s někým i bez manželství.
je to ale starý..když bylo Billovi 16

skvělééééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

24. července 2007 v 12:03 | Lucy |  Rozhovory & Články
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem!

Haute Couture je přes módního návrháře, Prêt-à-porter ovlivnili naproti tomu hollywoodské hvězdy. Ale mladí mají svou vlastní stylovou ikonu - mladou, odvážnou, drzou a čestnou.
Kapela, o které se dneska mluví nejčastěji je Tokio Hotel. Buď je milujete nebo nesnášíte, ale jedno je stálé - nenechají nikoho lhostejným. Jejich hudba je unikátní a představuje směs ze všech existujících hudebních pravidel, a tenhle mix je dost úspěšný. Proto mluví rekordy ve věcech, týkajících se prodeje desek a pro německou kapelu obrovská popularita v Evropě. Diskuzi o hudbě přenecháme zajisté do jiné rubriky - raději budeme mluvit o roli těchhle mladých talentů ve světě módy. Může to být předčasné, ale tihle kluci nejsou jenom hudební talenti, ale platí také jako idolové celé generace. Říká se, že jejich styl oblečení inspiruje přesně tu generaci, která se označuje obykle jako "další generace".
Nejsou žádné pochybnosti, že zpěvák kapely, Bill Kaulitz, je hlavní stylová ikona. O jeho vzhledu jsou divoké spekulace, vtipy a diskuze, a přesně on je nejčastěji vyhledávaným ve věcech, týkajících se oblečení, make-upu nebo účesu. Jeho celkový obraz se ale nedá představovat v rámci určítého stylového směru. Kombinuje rozdílné směry oblečení v tak jedinečné kombinace, že gothik náhle není tak tmavý, rock není tak špinavý a Glamour není tak působivý. A nicméně se na první pohled rozdílné styly dobře snesou a existují v jediné osobě harmonicky vedle sebe. Talent? Zcela určitě!
Dokonce ti, kteří takovou hudbu neposlouchají, najdou na takovémhle stylu pro sebe něco zajímavého. Když nemáte zastíněné předsudky, když nemáte strach z experimentování, nechte se potom inspirovat tímto mladým talentovaným zpěvákem.
Make-up a manikúra
Bill jednoznačně není první hudebník, který si maluje oči a lakuje nehty, ale on je jednoznačně jediný v hudební branži, kterému to proklatě sluší.
Nezměnitelným atributem Kaulitze mladšího je nádech make-upu, jakož i kočičí oči. V této sezóně je to velmi moderní trend. Velmi stylistické a vždy tajemné. Takový make-up bude přitahovat všechny pohledy. Hlavní věc je, nepřehánět to. Pro případ, když Vám nesedí červná uhelná barva, použijte tmavě zelené, fialové nebo tmavě modré oční stíny, mezi tím nebude rockerský vzhled trpět. Jiná zvláštnost je pleťový krém nebo pudr. S tímhle můžete skrýt vady na plati, odstranit mastný lesk a Vaši pleťi dodat potřebné vyrovnání.
Zlé jazyky ale často šeptají o existující skutečnosti, a proto příjdou také spekulace o eventuálním sexuzálním zaměření zpěváka. Myslete ale na to, že již před dvě roky Jean Paul Gaultier navrhl ošetření pro muže, a v tomhle roce Guerlain, vůdčí firma v oboru kosmetiky, vypustila péči pro léto. Vynikající alternativa pro make-up na obličeji pro letní čas je sluneční lázeň. Přírodní lehká hněď propůjčuje pleti zdravý vzhled.
Billovy ruce jsou vždycky naprosto v pořádku, což každý mladistvý v jeho věku nenabídne. Bill upřednostňuje nevšední černo-bílou manikúru. Tyhle barvy kombinujta tak, jak Vám leží na srdci.
A samozřejmě rty - hladké, pěstěné, přírodní barvy. K tomu spojty bezbarvý balzám na rty.
Oblečení
Přes svůj zdůrazňující, neobvyklý vzhled, nosí Bill zcela běžné věci - trička, džíny, kožené bundy. Celé tajemství leží na správné kombinaci oblečení.
Džíny by měly být bezpodmínečně delší, aby se tak táhly po zemi a za nějako dobu se ošoupou, to je přesně ten bod. Můžete si také vzít zcela slušné džíny, sehnat si nůžky a nakonec jim zapůjčit ošoupaný vzhled.
Bylo by žádoucí, když by džíny byly o půl velikosti větší a trochu nižší. A samozřejmě se nesmí zapomenout na široký pásek s mírnou, dokonce i agresivní působivou sponou. Na pásku nejsou také zakázány velké přívěsky nebo řetězy, jaké množsví je už ale na Vašem přání.
Trička s lebkami a jinými agresivními nápisy nejsou jenom Billovou vizitkou, ale také celé mládeže. Potiskněte si, jak chcete Vy, jenom žádný strach z hlasitých sloganů nebo děsivých potisků, tady se zabrání všednosti.
Kůže je nejdůležitější zvláštnot každého opravdového rockera. Kožené bundy, saka nebo vesty jsou vždycky stylové a aktuální. Kožená bundy v Billově stylu je vždycky zkrácená, bezpodmínečně se stojatým límcem. Pro ty, kteří jsou odvážnější - dlouhý kožený kabát, samozřejmě také černý, k takovému kabátu si ale neberte klobouk!
Vedle zdůrazňovaného rockerského stylu se Bill objevuje také někdy v Young-Poet-Looku, v proužkované košili, která se lehce nese na dámskou variantu. Konec konců je to ženskost u pánských košil, který byly před pár sezónami v módě zavedeny, totiž přes přední návrhářky. Takovéto košile můžou být lehce kombinované s džínami.
A samozřejmě hit v jeho soukromém šatníku - holhoty se svislými pruhy. Někdo si vzpomene na pyžamo, jiný na něco horšího. Nicméně chlapce můžeme chválit za jeho odvahu, za jeho originální typ a ... udělat si několik poznámek!
Billovy boty jsou především tenisky a kovbojské kozačky. Jednoduché tenisky se najdou v každém šatníku, jsou moderní, velmi pohodlné a tudíž taky vynikající varianta k nošení ve všedním dnu. Tady ještě plné právo na kovbojské kozačky, měly by být také dražší a kvalitní. Neobyčejné zpracování je u toho nutnost. Tak se můžou pěkné kozačky stát zcela zvláštním zvýrazněním Vašeho oblečení.
Doplňky
Vedle už zmiňovaných pásků, nosí Bill také praktické všemožné doplňky - prsteny, náramky, potítka atd.
Hlavní důraz jsou masivní někdy také velké působící prsteny, čím víc, tím líp. Obojky z kůže a řetězy se k takovýhle prstenům obzvlášt dobře hodí. Myslete prosím na to, že rockerské doplňky vypadají adekvátně jenom jako bilý kov.
Potítka nebo rukavice bez prstů by měly být z kůže a dobré kvality. Je vždycky lepší koupit si jenom jedna věc příslušného provedení. Barva by měla být převážně černá a samozřejmě by měla být vybavena s kovovými trny...
Účes
A teď konečně účes, jeho hlavní zvláštnost. Už ve škole vzbuzoval Bill na sebe pohornost kvůli jeho oblečení a jeho neobvyklému účesu.
Jeho aktuální 220 voltový účes šel již do dějin. Dlouhé, do jednotlivých jehel nagelované černé vlasy s bílými pruhy - aby jste měli něco takového, sežeňte si super silný vlasový sprej, hřeben a andělskou trpělivost - ta tady příjde později ;-)
A ještě něco: To nejcenější, co se od Billa může půjčit, jsou jeho způsoby a příslušné chování ve společnosti - inteligentní, vychovaný, ale taky upřímný a emocionální. Nikdy se nebude dovolovat, naproti tomu bude drzý, vždycky se chová odměřeně, ale s hrdostí. Tak, jak to odpovídá pravé hvězdě.

Georgova hláška

24. července 2007 v 12:01 | Lucy |  Georg Listing
Georg: Zjistil jsem, že ne všechno se točí kolem ptáků.

krásná animka Billa

24. července 2007 v 12:00 | Lucy |  Animace
Blog de tokio-hotel2 : Tokio Hotel // • #1 Source Francophone sur le groupe Tokio hotel •, Animation - RTL Punkt 9 - 16.07.2007

tokio hotel kosmetická značka

24. července 2007 v 11:59 | Lucy |  Novinky


Yam!Bams: Tokio Hotel plánujú sériu kozmetiky!

Môže sa Bill čoskoro natierať na vlasy?

"Vydrží pri každom Monzúne - Tokio Hotel vlasový gél, extra silný" - takto alebo podobne môže znieť slogan pre nový gél na vlasy. Znalec Tokio Hotel pre Yam!Bams prezradil: sú plány pre novú kozmetickú líniu. Ešte nie je nič potvrdené, ale predpokladané dôvody sú už vytvorené: Chalani z Magdeburgu kvôli frontmanovi Billovi Kauliztovi, ktorý sa líčil už v škole, naisto pripustili meno ich skupiny ako značku a patent pre kozmetické produkty.
Hovorca Tokio Hotel Stefan Mucha prezradil: "Nebránime sa výnosom prostredníctvom súboru kozmetiky. To znamená, že sa budú exkluzívne vyrábať šampóny, gély na vlasy, krémy, sprchové gély, maskary a podobné s menom Billa, Toma, Gustava a Georga. Či a kedy sa produkty začnú vyrábať teraz závisí na Tokio Hotel - pre fanúšikov by to bolo vyvrcholenie.
Billa natierať na vlasy, s Tomom pod sprchu! Možno sa roková skupina najskôr bude sústrediť na produkty, ktoré sa k nim hodia ešte lepšie: gitary. Potom hovorca Mucha oznámil, že právo na značku Tokio Hotel má aj pre hudobné nástroje. Znalec potvrdil, že Tom & Co. by chceli priniesť na trh vlastné TH-gitary. Zostáva len dúfať, že chlapci sa z plánov neodlíčia.

PreložilaSamanthaprewww.sexibillatom.blog.cz
omlouvám se za kopčení


nehty

24. července 2007 v 11:55 | Lucy |  Bill Kaulitz

Bill se holí?

24. července 2007 v 11:53 | Lucy |  Bill Kaulitz
Co si o tom myslíte?

in your eye

24. července 2007 v 11:49 | Lucy |  Bill Kaulitz

prostě nádherný

24. července 2007 v 11:46 | Lucy |  Bill Kaulitz

jako andílek

24. července 2007 v 11:44 | Lucy |  Bill Kaulitz

Bratislava backstage

24. července 2007 v 11:41 | Lucy |  Fotky

Tome??kam jí to koukáš:-D

24. července 2007 v 11:39 | Lucy |  Tom Kaulitz

(640x480, 108Kb)


Tom: "Jestli mam byt uprimny, je kolem nas opravdu hodne pokrytectvi."

24. července 2007 v 11:38 | Lucy |  Rozhovory & Články
Tom ma povest neuveritelne vyridilky a vzdy odpovida na otazky otevrene a uprimne. Proto jsme zkusili v tomto interview zjistit, do jake miry bude kytarista Tokio Hotel davat uprimne odpovedi na tak intimni tema jako laska, pratelstvi nebo smrt. Karty na stul!
Vypravej nam nejdriv trosku o vasem novem albu...je "Zimmer 483" podle tveho nazoru osobnejsi nez "Schrei"?
To si nemyslim. Pro me se sobe podobaji obe alba, protoze jsou obe inspirovana primo z naseho vlastniho zivota a z toho, jak pocitujeme veci, ktere prozivame. Presto jsou temata, ktera mame na tomhle druhem albu, jina. Od nahrani "Schrei" ubehly dva roky a samozrejme se zmenil nas pohled na veci. Mnoho pisni z "Zimmer 483" maji s temito silenymi dvema roky co delat, s tim co jsme prave prozili, s vecmi ktere jsme si prali, ale take s vecmi ktere nam vadily. Krome toho je "Zimmer 483" je pro nas z ciste hudebniho hlediska obrovskym vyvojem. Billuv hlas se od prvniho alba silne vylepsil, coz mu umoznuje vyjadrit jeste vic pocitu. Take ja osobne si myslim, ze jsem se jako muzikant zlepsil. Diky neustavicnym koncertum muzu dneska zahrat mnohem snadneji urcite akordy, ktere se mi drive zdaly komplikovane.
Jsou pro tebe koncerty spise duvodem k strachu nebo te proste jen bavi?
Od kazdeho trochu a prave to se mi na tom libi. Mam rad tenhle narust hladiny adrenalinu pred kazdym koncertem. Pak si jeste muzu tak casto rikat, ze tenhle neni prvni a ze vsechno pujde dobre - pokazde jsem v panice.
Jak to probiha primo po koncerte, kdy jste opet ve sve satne?
Vetsinou okamzite zacneme s tim, ze si vezmeme nejaky cas pro zhodnoceni koncertu. Rozebirame nasi hru, zpusob, jakym reagovalo publikum, mluvime ale take o chybach ktere jsme mozna udelali technicky spatne. Potom jsou zde vzdycky nejaci lide, kteri nas prijdou navstivit do satny. Muzou to byt fans, ale take novinari, lide z plattenfirmy nebo clenove rodiny. Jedno je jiste - sami nejsme nikdy! (smich)
Mimochodem, jak tvoje slava zmenila tvuj vztah k lidem, ktere neznas a kteri by te chteli poznat?
Musim pripustit, ze s uspechem jsem se stal neduverivy k osobam, ktere neznam a ktere se hned chovaji, jako bychom byli dobri pratele. Dnes je to vlastne tak, ze vetsina lidi ktere potkama a kteri se nam snazi vlichotit, z toho neco chteji mit. Pritom samozrejme nemluvim o fans, nybrz o vsech tech, kteri chteji z nasi slavy vytezit vlastni zisk. Kdyz mam byt uprimny, je zde mnoho pokrytectvi okolo nas. Clovek se sprateli nebo ne, ale jen tak to proste neudela. To jsem si vzdycky myslel a neni zde pro me zadny duvod, ktery by zmenil muj nazor.
Vase songy casto pojednavaji o tezkych tematech a nektere texty jdou dokonce tak daleko, ze se obraci na smrt. Myslis nekdy na smrt?
Je vzdycky tezke byt nazivu, bez toho aby clovek myslel na smrt, to jsou vlastne bohuzel od sebe dve neoddelitelne veci. Ale ja jsem spis optimista a kdyz se me nekdo zepta, jestli jsem uz myslel na sebevrazdu, je moje odpoved: ne. To znamena, ze bych se rad jednoho v nejakem nasem songu obracel na tema sebevrazda. Mnoho mladych lidi o tom premysli a uprimne receno, ja si nedokazu predstavit, jak clovek muze clovek tak moc ztratit chut do zivota. Vsichni mame problemy, ale prece kdyz clovek zvladne najit silu jak dal pokracovat, bude potom diky tomu jeste silnejsi.
Vzpominas si na svoje zacatky jako muzikant?
Vzpominam si, ze ja a Bill, jeste velmi mali, tak zhruba okolo sesti nebo sedmi let, chteli delat muziku. Divali jsme se na koncerty v televizi a bavilo nas napodobovat kapely. Pak zacal Bill psat texty a ja jsem kratce na to zacal hrat na kytaru. Meli jsme stesti, ze nas v tom rodice neustale povzbuzovali, podporovali nas moralne i financne. Protoze muj nevlastni otec je rovnez kytarista, rozumel nasi vasni pro muziku a nasi snaze, stat se jednoho dne profesionalni kapelou. Kdyz jsme meli nas prvni koncert, stali moji rodice v prvni rade, aby nas povzbuzovali. Vozili nase nastroje ve svem aute a nazpamet zpivali nase songy. Byli nasi prvni fans a my jim jsme z nejvetsi casti vdecni za to, ze jsme tohle vsechno dosahli a dnes tu takhle stojime.
Jak tvoji rodice reaguji na pocetne famy, ktere o tobe koluji?
Zpocatku vzdycky volali, kdyz zase o nas neco cetli, aby se okamzite zeptali, jestli to je pravda. Dnes se to uz nastesti za casto nestava. Vedi, ze reporteri casto prehaneji. V novinach stoji ta nejblaznivejsi vec, ktera vzesla z nejakeho maleho vtipu, ktery byl tak premenen, ze na konci nezustava nic vic nez lzi. To patri k praci, a proto si sotva vsimame jeste tech vsech pribehu, co se o nas vypravi.
Se zverejnenim vaseho druheho alba budete mit jeden koncert za druhym, coz znamena, ze v pristich mesicich se vam nedostane moc spanku. Chybi ti nekdy tvoje postel?
Kdyz se clovek jednou rozhodnul delat tuhle praci, patri vlastne k malym, ale nezbytnym neprijemnostem, ze clovek je zridka doma. Je pravda, ze jsme v poslednich tydnech spali vice v hotelech nez ve vlastni posteli a to bude s propagaci noveho alba sotva lepsi. Bohudik zustavame v prubehu turne neustale v kontaktu s nasi rodinou a blizkymi prateli. To nam pomaha, kdyz by se nam nekdy chtelo styskat po domove. Ale zivot na turne ma take svoje dobre stranky. Jsme stastni, kdyz potkavame nase fans a hrajeme koncerty po celem svete. V posledni dobe jsme cestovali uplne celou Evropou a to je proste genialni zjistit, ze nase hudba uz prekrocila hranice. Vyplati se, stravit nejake noci vzdaleny od domova, kdyz za to potkate vsechny ty fans v zahranici....(smich)
Jen zdanlive uprimne mluvis o svych dobyvanich divek. Jsi snad ten, ktery ma jednu lasku na jednu noc za druhou?
Musim pripustit, ze momentalne nemam velkou chut pevne se vazat. Zivot s kapelou, tak jak ho vedeme, to k tomu vubec nejde. Prece - v porovnani s Billem - mi vubec neni trapny mit lasku na jednu noc. Naopak, je to velmi vzrusujici. Jsem ten, ktery si chce uzit kazdou chvili a chytne prilezitost za pacesy, kdyz mi to okolnosti nabizi. To ale neznamena, ze se otacim za kazdou sukni, ale kdyz se stane, ze se mi na party libi nejaka holka, muze to klidne zajit dal.
A kdyz jsi na podiu, vidis pred sebou stovky fans, ktere by dali vsechno za to, stravit s tebou chvili. Jake to je?
Uplne pravy opak toho, co si hodne fans mysli, ze clovek z podia vidi velmi dobre, co se deje v publiku. Obcas se v prubehu koncertu prihodi, ze zpozoruju nejakou divku v prvni rade a nenapadne se na ni usmeju. Tim ji chci dat najevo, ze jsem si ji vsimnul. Kdyz pak po show jdeme do busu a znovu ji tam potkam a jiskri to mezi nami, pak se taky nekdy necham svest.
Tvuj look je uplne jiny nez tveho bratra Billa, ale stejne jako u neho, si u tebe clovek vsimne, ze se chces svym oblecenim vycnivat. Zobrazuje tvuj styl tvuj charakter?
To se neda tak rict. Kdyz jsem si pred nekolika lety nechal narust vlasy, kluci ve skole si ze me delali srandu. To mi pomohlo k tomu, nechat si je teda poradne dlouhe, proste jako odpor a abych jim ukazal, ze mi jejich popichovani bylo jedno. Dnes jsou moje dredy skoro metr dlouhe a nemam v planu se jich zbavit. Nekdy jsou neprakticke, ale opravdu si nedokazu predstavit, ze bych mel plesku.
Prave jsi mluvil o odporu - tvem rebelstvi. Potrebujes to, aby ses citil jiny nez ostatni?
Tak daleko bych nesel, ale je pravda ze mam rad veci, ktere prekracuji normal. Nekdy ze sebe rad setresu ten pevne dany poradek, nekdy take proto abych sokoval lidi kolem me. Trocha provokace nemuze nikdy skodit, a uprimne receno bych chtel takhle zustat.
Mluvi se o tobe casto jako o nekom, kdo se nedrzi zpatky se svym nazorem a rika to, co si mysli. Kdyz pri nejakem interview odpovidas na otazky, zkousis pak byt spis uprimny nebo zkousis provokovat?
Jsem spis uprimny. Kdyz mi nekdo polozi otazku, proste na ni odpovim bez nejake zbytecne omacky okolo. Muze se stat, ze trosku prehanim, ale to delam pro dobry ucel. Kdyz bychom porad jen vypraveli pravdu, byly by inteviews celou dobu pekne nudny....
Zdroj: One April/Mai 07

Tom a Georg v letadle

24. července 2007 v 11:36 | Lucy |  Fotky
Obrázek “http://www.repage4.de/memberdata/tachinzimmer483/tompenntmoskauof4.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Tom zabral do hlubokého spánku o kytarách a Georg ten pohled:-D

taková péřovka:-D lol

24. července 2007 v 11:35 | Lucy |  Bill Kaulitz

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

otázky od fans

24. července 2007 v 11:34 | Lucy |  Rozhovory & Články
Tisíce fanoušků poslali své otázky na bravo.de My jsme je Billovi, Tomovi, Gustavovi a Georgovi položili…
Olga (12): Georgu, nechal by sis někdy ostříhat své vlasy nakrátko, jako Gustav?
Georg:
Nemyslím, trochu mi odstávají úši. Shledávám to vhodnější s delšími vlasy.
Lisa (16): Georgu, jaký sprchový gel používáš?
Georg:
Sprchový gel? Já se nesprchuju. Já se pudruju jenom nahoře (směje se). Ne, to je úplně rozdílné. Právě teď používám "Axe", dříve jsem používal "Nivea for Men".
Hopi (12): Tome, když si s sebou vezmeš na hotelový pokoj holku, chceš potom jenom sex - nebo máš s ní potom ještě kontakt?
Tom:
Můžeme pít taky jenom čaj, proti tomu taky nic nemám, ale ze zásady se to dělá, protože se chce užít zábavy. Může se ale také bavit - to existuje taky. S několika dívkami mám potom ještě spojení. Ale nebyla ještě holka, se kterou jsem něco měl a potom jsem na ni nemohl zapomenout.
Wenke (11): Tome, ostříhal by sis svoje dredy?
Tom:
Takže dobrovolně teď v každém případě ne. Mám je už šest let a nikdy jsem si je nechtěl ostříhat. Ale někdy určitě.
Anna (14): Tome, nosil bys někdy totéž oblečení jako Bill?
Tom:
Ne, dobrovolně ne! To bych musel dostat nemorální nabídku, potom bych to možná udělal, ale jinak v mém případě ne. Stejně tak by to bylo, kdyby to bylo Gustavovo nebo Georgovo oblečení.
Vivian (15): Tome, máš teď nějakou přítelkyni nebo ne? Na internetu jsou totiž nějaké drby?
Tom:
Ne, nemám žádnou přítelkyni.
Jaqueline (14):Kde chodíte v Hamburku nakupovat?
Tom: Já v Hamburku tak často nenakupuju. Ale když jo, potom v nějakém Hip-Hop-Stores.
Julia (13): Gustave, jsi tak nesmělý nebo proč tak málo mluvíš?
Gustav:
To bych také rád věděl. Možná že tak moc nemluvím a držím se proto zpátky. Jsem v kapele ten klidnější, a to působí samozřejmě také v rozhovorech.
Jennifer (13): Gustave, hraješ často fotbal?
Gustav:
Jenom před koncerty, abych se trochu zahřál. Dříve jsem často a rád hrával fotbal.
Vera (15): Na webu se objevily obrázky, kde je Bill viděn se sladkou dívkou. O co tady běží?
Bill:
Co? Neznám žádné obrázky! Přítelkyni stále ještě nemám. Častokrát jsem večer na cestách s lidmi z našeho týmu. Ale ti jsou přece příliš staří!
Susanne (18): Bille, jak stará by měla být tvoje přítelkyně?
Bill:
No jo, lásce se nedá poroučet, ale měl bych říct, že 20 je hranice.
Anna (14): Bille, líbal ses už někdy s holkou, která měla piercing v jazyku nebo rovnátka?
Bill:
Obojí ne. Takže ještě jsem neměl žádnou přítelkyni, která by měla piercing v jazyku nebo rovnátka. Nevadilo by mi to, kdyby moje přítelkyně měla rovnátka. A když by měla piercing v jazyku, shledával bych to cool.
Natalie (15): Gustav a Georg si už často svlékli tričko. Kdy to uděláš také ty, Bille?
Bill:
Doufám, že to Georg už zase neudělá, to někdy už napřed. (směje se). Své tričko na podiu nesvléknu, to bych vzal teď všem dívkám iluze. Nejsem na tohle ten typ. Na spaní nosím ale jenom boxerky, ostatně bez trička.
Vanessa (14): Je prada, že se stěhujete kvůli škole do Hamburku, nebo je nějaký jiný důvod?
Bill:
Bydlíme stále ještě doma u našich rodičů. V Hamburku máme ve studiu byt. Vždycky když něco vytváříme, jsme potom tam, abychom nemuseli jezdit, a měli víc často ve studiu.

nemám slov

24. července 2007 v 11:33 | Lucy |  Bill Kaulitz
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket