Listopad 2007

Londýn shoot

30. listopadu 2007 v 20:41 | kikča=) |  Fotky


Wallpapers..

30. listopadu 2007 v 20:37 | kikča=) |  Wallpapery
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Billí plný radostii

30. listopadu 2007 v 20:32 | kikča=) |  Animace

Ruský špeciál TH -scany

30. listopadu 2007 v 20:26 | kikča=) |  Časopisy

uzasny fotky

30. listopadu 2007 v 20:19 | kikča=) |  Fotky
photo
photo
heeey welmi kwalitní fotky:)

483 tour DVD - backstage

30. listopadu 2007 v 20:10 | kikča=) |  Fotky
koukej, Tom nosí šaty =D
uhm?? asi mu hráblo...to se stává =DDD
Tom se ho snaží zadržet, aby zas něco neprovedl =D
to je dost...zvláštní...vidět Toma, jak mluví s malým dítětem... =)
a jdem na letadýlka =D
eh...ano, to je opravdu Tom =D (asi brzo zemřu na vysílení smíchem =DDD)
Tom si hraje na figurínu =D
Bill taky musí bejt všude =D
tráva se nejí...ta se hulí =D
img123/7311/pdvd000il9.jpg

čištení usí

30. listopadu 2007 v 20:01 | kikča=) |  Fotky
Georg zřejmě též zatoužil po očistě =D

Tomiiiiiiiiik yako zaba

30. listopadu 2007 v 19:57 | kikča=) |  Animace
(150x154, 30Kb)

Top 100 sexy hvězd

30. listopadu 2007 v 19:54 | kikča=) |  Novinky
na Vivě opět probíhá anketka o 100 nejvíc sexy hvězd...
jak hlasovat? =) stačí vlízt na tuto stránku , najít si v seznamu svoji hvězdu, označit, a úplně dole kliknout na tlačítko Los =)
show, na které se dovíme výsledek, bude až 1.1.2008, takže můžete hlasovat dloouho =)

Shoot s červeným pozadím

30. listopadu 2007 v 19:44 | kikča=) |  Fotky
img98/7932/19603f823bd9co4.jpg
img443/4236/a0fee837c7c1sh6.jpg
img98/4334/2a8731ecbbbdbt7.jpg
img98/361/11eab2bea296cr0.jpg

Bill - foto

30. listopadu 2007 v 19:40 | kikča=) |  Bill Kaulitz

Georg po ránu :D

30. listopadu 2007 v 19:36 | kikča=) |  Georg Listing

Zůstat sám - horor!

30. listopadu 2007 v 19:32 | kikča=) |  Rozhovory & Články"Mám strach, že jednou zemřu bez toho, abych našel velkou lásku svého života. Můj malý, velký bratr pochybuje, že se velká láska může najít. Ale jednou se probudí, když ta správná bude stát před ním. Zní to jako totální klišé: Ale pevně věřím na velkou lásku. Myšlenka, že nikdy nepotkám tu holku - nebo ještě horší: že proběhne přes cestu a já ji nezpozoruju, mi nahání skutečně strach. Jen si to představ: Necháš projít velkou lásku svého života kvůli tomu, že ses najednou díval jiným směrem nebo právě nesmysleně něco děláš na svém mobilu. Horor, absolutní horor."

DVD Zimmer 483: booklet

30. listopadu 2007 v 19:28 | kikča=) |  NovinkyZadek Billa

30. listopadu 2007 v 19:25 | kikča=) |  Bill Kaulitz

Bravo: Bill vyjadřuje svůj smutek

30. listopadu 2007 v 19:21 | kikča=) |  Rozhovory & Články
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojemTokio Hotel fanoušci ve starostech: "Proč vypadá Bill tak smutně?" stojí v mnoha dopisech, které v posledních dnes zastihly redakci Brava. Také jedinečný je bonusový song na právě vydaném singlu "An deiner Seite (ich bin da)". "Geh" se jmenuje píseň, ve které Bill zpívá o bolestivém oddělení od dřívější přítelkyně. Co přesně přitom cítil, vysvětluje 18letý teď exkluzivně v dopisu pro čtenáře Brava. Velmi osobní řádky jsou napsány v noci, během toho, co byl zpěvák po koncertě sám na hotelovém pokoji. Také mnoho jiných textů napsal Bill v takovýchto osamělých hodinách. Když nemůže v noci spát, napadají ho ty nejlepší nápady pro jeho písně. Už v sedmi letech začal psát songy. Při vůbec prvním setkání překvapil Bill producenta Davida Josta a další producenty s plnou knížkou, ve které byly nápady na písně: "Zážiky nebo pocity zpracovat do textů - to byla vždycky moje věc", říká Bill v rozhovoru. "Proto je to šíleně pěkný pocit, když fanoušci na koncertech texty zpívají. U toho dostanu vždycky husí kůži", těší se Bill a slibuje: "Už teď píšu na nápadech pro třetí album..."

Od Billa:

"Měl jsem přítelkyni, se kterou jsem jednou došel k bodu, a bylo mi jasné, že jsme se totálně odloučili. Nemoho to tak pokračovat. Ale žádný z nás se neodvážil, vztah skutečně ukončit. Tohle docela dlouho trvající období bylo velmi těžké a smutné. Nějak jsme věděli, že to nemá dál budoucnost, ale zažili jsme předtím skvělé chvíle a hodně jsme toho spolu překonali. A to dělalo tak těžké, udělat krok a konečně to společně ukončit. V songu je to jakoby pocit uvnitř této situace. Každopádně to tehdy bylo pro mě těžké, že se musí něco ukončit. A že rozchod není vždycky jenom negativní - může přijít také něco nového. A tím není jenom nová láska. Rozchod můžou být také dveře ke zcela novému životnímu období."

koho to pak hleday?????

29. listopadu 2007 v 19:09 | kikča=) |  Fotky

Bambi awards - Bill je opět nemocný

29. listopadu 2007 v 19:07 | kikča=) |  Novinky
dnes večer bude předávání cen Bambi awards... TH tam měli být jako hosté, a měli uvádět na podium rockovou hvězdu Jon Bon Joviho...
bohužel... přišla zpráva, že z osobních důvodů TH nepřijdou... a poslední zprávy jsou o tom, že Bill je opět nemocný.... snad se nám brzo uzdraví =)
P.S. mno ale..vemte si to..co se diví, když furt nosí v takový zimě takový krátký bundičky? ten může bejt rád, že není holka, to by byl nemocnej pořád =DD

Denní život Tokio Hotel

29. listopadu 2007 v 19:04 | kikča=) |  Rozhovory & Články
Tel Aviv, Amsterdam, Paříž, Mailand, Essen - když byli Tokio Hotel na cestách se svým "Zimmer 483 Europe tour", každý den prožili v jiném městě a svůj život měli ve svých kufrech. Zeptali jsme se: Máte vůbec normální den?
Víte, jak si vyprat?
Bill: Když jsme doma, tak nám pere mamka, ale když jsme na cestě, děláme to sami. V hotelu nebo ve studiu.
Georg: Přesně! Musíte si jen být jisti, že máte rozdělené tmavé a světlo prádlo. To není tak těžké. Co nesnáším, je ale žehlení. Nicméně oblečení si žehlím.
Bill: Georg to bere až moc vážně. Já jsem nežehlil po celý můj život.
Kdy jste naposled jeli veřejným autobusem nebo vlakem?
Bill: Bohužel už to není možné. Cestujeme výhradně naším vlastním autobusem nebo autem. Hodně cestujeme mezi Hamburgem a Berlínem a vlakem jsme tam byli rychle, tak do hodiny a půl. S autem to trvá dvakrát tak dlouho. Rád bych víc cestoval s vlakem, protože nesnáším létání.
Tom: Vždycky s sebou máme tolik kufrů, takže bychom si nejspíš museli rezervovat půlku vlaku.
Umíte vařit?
Bill: Samozřejmě! Umím udělat těstoviny, mléčnou rýži, špagety a omelety.
Kdy jste si naposled uvařili?
Georg: Včera. Měli jsem těstoviny.
Tom: Když jsme ve studiu, tak si vždycky vaříme sami. Většinou máme každý den těstoviny.
Bill: Když dojde na jídlo, tak vsázím na jednoduchost. I když máme třeba pěti hvězdičkového kuchaře, chci po něm i tak těstoviny. A miluji fastfoody. Není nic horšího než to přepychové jídlo. Na předávání cen většinou dostanete jen takové jídlo. Vždycky radši čekáme na after párty, tam můžete dostat opravdu dobré jídlo, třeba jako kari párečky s hranolkami.
Georg: Myslím, že je opravdu divné mít ty drahé pětihvězdičkové menu, protože to jíte klidně 3 hodiny a pořád se cítíte prázdní, protože porce jsou příliš malé.
Kdy jste šli naposled něco koupit do supermarketu?
Bill: Chodit do supermarketu je pro nás dost složité. I když si vezmu sportovní oblečení a dám si čepici, lidi mě poznají. Vždycky si naše věci kupujeme na benzinových stanicích. Můžete tam dostat opravdu dobré věcí. Naposled jsem tam měl pečenou rybu s bramborovým salátem. Kdybych si to objednal v normální restauraci, nechutnalo by to ani z poloviny tak dobře jako na benzínce!
Tom: Taky je to jedno z mých oblíbených jídel. Už jsme snad byli na každé benzínce v Německu.
Kdybyste necestovali světem, co byste dělali?
Georg: Bydlel bych s mými přáteli, to by bylo úžasné.
Bill: Bydlení s cizími lidmi, to není nic pro mě.
Tom: Bill a já budeme mít dům. Chceme žít spolu.
Jakou jinou práci si umíte představit dělat?
Gustav: Pojišťováka.
Bill: Georg by byl dělník.
Georg: Gynekolog, to by bylo něco pro Toma.
Tom: To rozhodně! Ale jenom kdybych si mohl vybírat pacientky sám.
Bill: Nikdy jsem nevěděl, čím bych chtěl být. Moji jedinou vášní byla vždyckyvždy hudba. Ale co jiného? Nemůžu sedět za stolem s mým vzhedem. Lidi by utekli.
Georg: To není pravda! Lidi by se jenom neukazovali. Věc je taková, že pro normální práce bys musel změnit svůj vzhled a to, jaký jsi.
Obléknul by ses a vystyloval se do práce tak jak vypadáš teď?
Bill: Ano, určitě, do školy jsem taky chodil takhle. A taky jsem pak měl kvůli tomu problémy. Ostatní studenti se mi smáli a učitelé si na mě zasedávali, protože se nemohli smířit s tím, jak vypadám. V obleku a kravatě bych ale nebyl šťastný. Hlavní problém u mě byl: Kam zapadneš až ti bude 18 a budeš mít velké vlasy a tetování?
Chodíte stále na párty, které pořádají vaši přátelé?
Bill: Jak kdy. Když naši blízcí přátelé pořádají párty, rozhodně jdu. Ale když jde o velké párty, tak nejdřív chci vědět, kdo přijde. Na velkých párty je to jako na letištním klubu v noci. Lidi chtějí autogramy a fotky - potom se člověku na tu párty nechce.
Tom: S tím nemáme problémy, dávání autogramů, to nám vůbec nevadí. Ale potom se párty stává tak trochu vedlejší věcí.
Co vám chybí nejvíc?
Georg: Normální život.
Bill: Nesnáším dennodenní rutinu, ale taky mi kromě kapely chybí normální život. Taky bych chtěl vyjít na ulici, aniž by mě poznali.
Přemýšleli jste již o tom, že byste všechno zahodili a měli znova normální život?
Tom: Ne, o tom ani neuvažujeme a nemůžeme se toho nabažit. Začali jsme v Německu a nyní se dostáváme do zahraničí do jiných zemí, protože chceme dosáhnout víc. Náš život je úžasný!
Bill: Když jsme na chvíli doma, tak mi to začíná chybět. To si pak říkám: "Hey, chci se fotit, chci jít na předávání, chci jít znova na podium!" Miluji svůj život, protože je takový, jaký jsem ho vždycky chtěl. Chci být známý, lidi se na mě budou dívat a mluvit o mě. Samozřejmě, že to taky někdy otravuje, jsou tu dobré a špatné stránky. I kdybychom teď přestali, tak by to trvalo dlouho než bychom měli náš život zpátky. Tokio Hotel - to je rozhodnutí, které je navždy!
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://adarbo2.bbmedia.cz/please/showit/748/1/1/6/?typkodu=js&_idplan=24292"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */