Červenec 2008

FanAkce!

31. července 2008 v 15:22 | kikča=) |  Novinky
Hey Leute!
Pojďme vytvořit, velkou, veeelkou rodinu! Řekněme společně "Děkujeme Vám!"!
Tahle fanouškovská akce má nás všechny TH-fans spojit. Nás všechny po celém světě. Její úkol je prostý: říct "Děkuji" klukům. Za jejich práci, za všechno, co pro nás udělali a stále dělají..
Vše, co stačí udělat pro zapojení se do této akce, je následující:
Každý z nás má prostě jakoukoli cestou říci DĚKUJI. Ovšem tu svou "cestu" by bylo nejlépe, kdybychom zachytili na fotografii;) A to třeba takhle:
Můžete vyfotit..
..svoji kresbu s THANK YOU!
..sám/a sebe s kartičkou, na níž bude psáno THANK YOU!
..nápis THANK YOU! kdekoli na svém těle (ruka, dlaň, tvář, bříško..)
..cokoli jiného, co tě ve spojitosti se slovy THANK YOU! napadne
Svůj konečný výtvor zašli na IMKKEE@HOTMAIL.COM, je to adminka, která už organizovala spoustu akcí..a i této slibuje "záštitu" + všechny fotky pak odešle přímo TH;)
Šiřte dál s následujícími obrázky:

Čtěte a kopírujte

31. července 2008 v 15:19 | kikča=) |  Novinky

Přijedeme do Dánska!

31. července 2008 v 15:17 | kikča=) |  Rozhovory & Články
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz z dánského Vi Unge 08/08
____________________________________________________
Na jaře jste museli zrušit hodně koncertů, protože Bill musel na operaci cysty na hlasivkách. Teď jste zpátky na kolejích. Jaké to je být zpátky?
Bill: Je to TAK skvělé být zpátky na podiu. Opravdu jsem se bál při celém procesu. Je to jasné, že se bojíte a říkáte si "Co když se můj hlas zničí?" nebo "Co když nebudu znít jako předtím?" Naštěstí jsem se rychle uzdravil. Poprvé na podiu po mé operaci bylo opravdu úžasné a opravdu jsem si ten koncert po tom užil.
Co znamenala Billova nemoc pro kapelu?
Georg: Byla to situace, kdy síla byla mimo naše ruce. Jediné, co jsme mohli dělat, bylo přát mu uzdravení a potom jenom čekat.
Tom: Zabralo to nějaký čas, než jsme si uvědomili, že jsme museli zrušit zbytek turné. Na začátku, když se jel Bill zkontrolovat do Německa, zbytek nás cestoval z města do města, protože jsme doufali, že se tam vrátíme.
Bill: Vlastně si myslím, že tohle celé nás ještě víc sblížilo.
Báli jste se, že to je konec Tokio Hotel?
Tom: Samozřejmě, že jsme na to mysleli. Hlavně na začátku, když jsme nevěděli, co je špatně. Ale po nějakém čase, jsme začali přemýšlet nad budoucností a že se Bill zajisté vrátí. Nejhorší, co jsme si mohli představit bylo to, že to vezmu za Billa. Haha.
Právě prorážíte v USA. Proč je to pro vás tak důležité?
Tom: Jet do USA a zkusit naše štěstí je opravdu úžasné - hlavně pro německou kapelu. Opravdu zřídka se to stane. Takže samozřejmě, že bereme šance, když se to objeví a zkoušíme, jestli to tam zvládneme. Ale není to tak, že máme mega plán ve kterém se píše, že to zvládneme. Jsou to obvykle fanoušci, kteří nás objevují online a když se podíváme, tak vidíme, že jich je dost, kteří nás mají rádi. Tak to pro nás funguje.
Jakou nejšílenější věc jste zažili v USA?
Bill: Je tu tolik věcí, je to těžké vybrat. Ale určitě jsme začali trochu divoké LA. Seděli jsme po koncertě v backstage, když jsme náhle uslyšeli zvláštní zvuk. Potom jsme objevili, že to byla dívka, která se snažila vyšplhat do našeho okna ve druhém patře! Bohužel uvízla a potom nakonec ztratila i kameru. Docela šílené.
Někteří vaši dánští fanoušci jsou trochu zklamaní, že jste zrušili koncert v Dánsku a nezveřejnili nový termín. Co byste jim rádi řekli?
Bill: Opravdu chceme říct - hlavně já - že se opravdu, opravdu omlouváme za zrušení. Opravdu se v téhle situaci nedalo dělat nic jiného. Bohužel, nemohli jsme ani najít nové datum, ale slibujeme, že jsme nezapomněli a že se pokusíme přijet a zahrát, jak nejdříve to půjde.

Sweet smile

31. července 2008 v 15:17 | kikča=) |  Animace
http://img291.imageshack.us/img291/2344/766ffd0009f4im6.gif

DE Bravo 32/08

31. července 2008 v 15:14 | kikča=) |  Časopisy

TH o slavných německých exportech

31. července 2008 v 15:14 | kikča=) |  Rozhovory & Články
Co si Tokio Hotel myslí o jiných slavných německých exportech?

Teď bych rád věděl váš upřímný názor na následující německé rockery. Nejprve Kraftwerk…
Bill:
Kraftwerk? Oh…Kraftwerk…tuhle hudbu skutečně nemusím: Moc je neznám.

Nina Hagen
Bill:
Myslím, že je opravdu cool. Potkal jsem ji jednou někde v Německu a je opravdu milá.
Tom: Je opravdu bláznivá. Víte, ona mluví stejně špatně anglicky, jako my.

Nena
Bill:
Nena! Nena byla opravdu můj první kontakt s hudbou a stále Nenu miluju. Je skutečně skvělá zpěvačka, miluju ji.

Scorpions
Bill:
Scorpions! "Wind of Change." Potkali jsme je tak před rokem a půl.
Tom: Myslím, že jsou skvělí. Všude tady měli velký úspěch, hrají ve velkých halách a na velkých místech, je to skvělé. Jak víte, tak to ale opravdu není má oblíbená hudba. Líbí se mi, jak jsou úspěšní. Je to dobré.

Rammstein
Bil
l: Rammstein! Myslím, že jsou velmi úspěšní a vždycky mají skvělé podium, skvělá živá vystoupení. A myslím, že mají opravdu úžasnou kariéru a za to mají respekt.

A samozřejmě nejdůležitější David Hasselhoff.
Bill
(směje se): To je Georgův vzor!
Tom: Knihgt Rider je víc úspěšnější, než hudba Davida Hasselhoffa a Pobřežní hlídka.
Bill: Každý nám řekli, "David Hassalhoff je v Německu tak úspěšný" a my "Cože? Nikdy jsem to neslyšel!"
Tom: Známe jenom Knight Rider a Pobřežní hlídku. Ale neznám nikoho, komu se líbí jeho hudba kromě Georga. Georg není fanouškem hudby, ale tanečních pohybů. A já znám jenom Pobřežní hlídku, ale ne kvůli Davidu Hasselhoffovi, ale kvůli Pamele Anderson!

Tomi na Afterparty Comet 2008

31. července 2008 v 9:52 | kikča=) |  Fotky
img511/2982/tm2o2qutgbto7.jpg

Tokio Hotel interview s Oliverem Tansonem

31. července 2008 v 9:50 | kikča=) |  Rozhovory & Články
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
___________________________________________
Hysterický křik. Vyprodaná vystoupení. Nejlepší pozice v hitparádách - TOKIO HOTEL! Německá pop kapela byla už nominována v různých kategoriích. Opravdový úspěch! A to vše právě začalo. Show v Lucembursku: Rockhal 7.března 2008!
***
Oliver Tanson interviews
Tom: Ahoj, tady Tom!
Georg: Já jsem Georg.
Bill: A já jsem Bill!
Všichni: A my jsme...Tokio Hotel!
Bill: Mnoho fanoušků nám píše, že jim některé naše písně pomáhají v určitých situacích a když se s nimi ztotožňují, tak se cítí lépe. Znám to sám a myslím, že každý z nás poslouchá hodně muziky v nějakou chvíli a muzika může pomoci a trochu dost podpořit v určitých situacích a my to chceme dělat. A jsme rádi, že můžeme dělat písně, které pomáhají lidem porozumět. Nejsem moc vybíravý. Myslím, že je pro lidi nejlepší se najít, jako tomu bylo u nás a to, že se najdou je optimální. Ale ano, nejsem na tohle ten typ.
Tom: Je dobré, že když máte kapelu a znáte se po takovou dobu, tak si můžete pomáhat a držet se, takže neprocházíte životem jako v růžové bublině a drží vás to při zemi u reality.
Oliver Tanson odhaluje hvězdy...

Star Club #249

31. července 2008 v 9:45 | kikča=) |  Časopisy

Nádherný avatary

30. července 2008 v 17:08 | kikča=) |  Avatary
Zdrojík:HERE

Pro Tokio s láskou

30. července 2008 v 17:06 | kikča=) |  Rozhovory & Články
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
____________________________________________________
Tokio Hotel nedávají žádné náznaky na další koncert v Izraeli. Ale fanoušci to tak rychle nevzdávají. I bez kapely pořádají velké srazy před místem koncertu, který se konal vloni v Tel Aviv. Taky jsme tam byli.
Kdybyste si na chvilku pomysleli, že Tokio Hotel bouře odpadla, tak nemáte pravdu. Minulý týden šedesát fanoušků se setkalo v Tel Aviv a počet fanoušků rostl a rostl. Rozhodně byste tolik lidí nepřehlídli kdyby jste toho dne šli kolem Ganey Y'hoshua. Organizátorky setkání Lera (16), Amit (16) a Ortal (18). "Narozdíl od ostatních setkání jsme se rozhodli, že tohle setkání se bude konat na velkém místě, aby se zde sešlo hodně fanoušků a můžeme tu zapnout hudbu a poslouchat oblíbené písně," říká Amit. "Většina fanoušků, kteří pomáhali v organizace byla minulý rok na koncertě." říká Lera hlavní důvod setkání. "Tohle setkání je za účelem spojení fanoušků z celé země a ukázat, že jsme stále tady. I když je tohle už známý systém a stojí hodně, stále funguje."
V tuhle chvíli bylo interview přerušeno, když jedna z fanynek přišla Laře ukázat její fotku s kapelou, která se otiskla v časopise z Bruselu. "To je tak vzrušující," říká Lera. "Jsem šokována." Když člověk chodí kolem, tak nemohl přehlédnout dvě fanynky, které vypadaly přesně jako dvojčata a dokonce si nechaly říkat Bill a Tom. Odmítli nám říct svoje pravá jména. "Četla jsem článek, který byl v tomhle časopise vytisklý," říká Billova dvojnice. "Hned potom jsem se běžela podívat na jejich písně a od té doby jsem velká fanynka!" Moji přátele mi dokonce říkali, že vypadám jako Bill a jednou jsem potkala Tomi (Tomova dvojnice) a rozhodli jsme se obléct za ně."
Tomi: "Moji přátele otevřeli jednu z mých fotek ve photoshopu a zjistili, že kdyby se mi změnila barva očí, tak jsem jako Tom. Vždycky se mi líbilo velké oblečení, takže to ke mně jde perfektně."
K našemu překvapení, ne všichni fanoušci se zamilovali do Tokio Hotel na první pohled. Někteří fanoušci je nejdřív nenáviděli a potom se začali o kapelu zajímat. "Na začátku jsem opravdu tuhle kapelu nesnášela," říká Aviyah (16). "Jednou vloni jsem přijela navštívit moji kamarádku a viděla v jejím pokoji plakát Billa, zamilovala jsem si jeho styl a začala poslouchat jejich hudbu. Tokio Hotel dokázali všem, že rock nejsou jenom drogy a alkohol, ale taky dobrá muzika. Bylo pro mě dnes důležité přijít."
Hlavním cílem na tomhle setkání bylo sebrání peněz na asociaci proti rakovině. "Tenhle nápad přišel na mysli fanouškům ještě před setkáním. Rozhodli jsme se, že by bylo úžasné udělat tohle setkání z dobrého důvodu," říká Ortal. "Můj strýc umřel na rakovinu před rokem," říká Amit. "Takže tohle téma znám moc dobře, cítím, že je to dobrý spojení na tenhle předmět. Navíc donáška na takovou společnost je důležitá věc a ráda jsem toho součástí."

Fankult Tokio Hotel – jak se dostat k Billovi, Tomovi, Gustavovi a Georgovi

30. července 2008 v 17:05 | kikča=) |  Novinky
_______________________________________________________
Přehnaný fankult nebo úplně normální? Fanoušci teď prozradili, že by pro Tokio Hotel jedli dokonce červy. Pomůže to?
"Abychom měli Billa krásně před očima, jedli bychom i červy", říká fanynka Alice. S jejími kamarádkami má kluky z Tokio Hotel docela v obležení. Byly na mnoha koncertech, udělali fan-dopis, který byl dlouhý 20 metrů nebo si na prsa napsala "Bille, udělej mi dítě", ale bez úspěchu!
Ale: Co můžete udělat aby vaše hvězdy přišli? Noviny odhalují nejčastější trik: podíl ve Fanklubu. Potom máte šanci být také u organizace autogramiád, které mají být nebo dokonce interview.

Comet 2008 - aftershow party #8

30. července 2008 v 17:04 | kikča=) |  Fotky

kreslení twins

30. července 2008 v 11:04 | kikča=) |  Vaše malířské umění
By www.TH-world.mylog.pl By www.TH-world.mylog.pl By www.TH-world.mylog.pl
By www.TH-world.mylog.pl By www.TH-world.mylog.pl
By www.TH-world.mylog.pl
By www.TH-world.mylog.pl By www.TH-world.mylog.pl

Kaulitz twins slavili na "Full moon Parties"

30. července 2008 v 11:03 | kikča=) |  Novinky
Přeložila Katthrin pro http://tokio-hotel-de-4ever.blog.cz
Kopírovat prosím poze se zdrojem!!
Mezi Thajskými fanoušky a turisty s batohem je tohle legenda : "Úplňková párty" se jmenuje oslava úplňku měsíce s lampióny , balónky a psychedelickou hudbou na pláží v Haad Ron na ostrově Koh Pha-Ngan, která se koná každý měsíc.Až 10.000 lidí se přijde podívat na společnou taneční párty se zvuky moře.Vodu tady v Hamburgu tady máme taky ,pomyslel si Tung Truong, ředitel "Indochine" a Dojan Young Creatives kteří urpořádali party na břehu řeky Labe (Elbe).Do "Indochine" se stála velice dlouhá frotna, ale nic z toho neměnilo na stélé atmosféře.Mezi četnými asijskými dekoracemi a lehkým osvětlením lidé tančili na každém volném místě : u ledového baru, na terase dokonce i v odpočinkové místnosti.Pařížská DJka Jane Joana de la Junge se tsarala o hudební mix a londýnská houslistka Sophie Serafino k tomu také přispěla svým vystoupením.Překvapení přišlo během hodiny: Německá vysoce populární dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi z Tokio Hotel šli volně mezi dav a neměli strach z žádného strkání a povyku.Předtím byli dva teenage idolové v novém Upper-East a nemálo se bavili. "Bylo tam hodně podivných a legračních lidí"řekl Bill.

Photoshoot - prosinec 2007

30. července 2008 v 11:02 | kikča=) |  FotkyTH auction

30. července 2008 v 11:02 | kikča=) |  Novinky
Na blogu jsou postery, články, samolepky, které se dají koupit. Je to takový menší obchod s věcmi.
Můžete tam také vydražit své postery a další věci, které nechcete, nebo je má víckrát. Musí se to ale týkat TH.

Baziii schání fanynky (Šumperk)

30. července 2008 v 11:01 | kikča=) |  Novinky
Baziii schání fanynky (!!!!!!ŠUMPERK!!!!!!)
Hallo Leute
Scháním fanynky se Šumperskýho Okresu xD.Já vím že tu nejsme jenom tři.Protože ,kdyby jsme tu byly jenom 3 tak jak by jsme vyprodali Takko.Sice až v září a poslední věc sem si kupovala já s Weunesqou xP xD.Ale stejně my jsme si toho moc nekoupili.Tak mi řekněte jak to že to bylo vyprodaný všechny tašky,všechny hrnky,všechny polštáře,všechny plakáty,všechny boty,všechny kšiltovky i když polovinu kšiltovek jenom s tím znakem si koupili kluci xD páč si mysleli jak budou drsní a nevěděli že je to znak TH xD.Já du po ulici a taký hopeři s kšiltovkama TH xD.Já s toho nemohla xD.Mno dál xD.Prostě v Takku nebylo nic a co já vím tak v Olomouci v taku měli boty ještě v lednu sice velikost 34 xD ale to se neřeší xD.Ve Frankfurtu taky ještě měli boty v Dechmanu jenom 36 xD.Mno takže já scháním holky s Šumperskýho kraje já vím že tu jste.Všichni do jedné se mi musíte ozvat.Mě už se nechce samotné jezdit na srazy.A třeba vám rodiče nedovolí jet na srazy ,kvůli tomu že jedete samy,ale ted mužete jezdit semnou světoznámou borkyní ,která nemá orientační smysl xD.Mno to je jedno xD.Takže všechny fanynky s ŠUMPERKA A OKOLÍ si mě okamžitě přidaj na icq 416-611-976 nebo na skypu baziiinka nebo x chatu baziii_xD nebo mi písnou mejla na bazinka.1@seznam.cz .Prosím prosím ozvěte se a vy koho se to netýká to prosím kopírujte na své blogy.Děkuju mockrát všem co to okopírují a těm co si mě přidají
Vaše Baziii

Nové album a Bill o ekonomické situaci

29. července 2008 v 21:24 | kikča=) |  Novinky
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
________________________________________________
Příští album Tokio Hotel se objeví v novém roce (2009). Jak David Jost, manažer a producent kluků, řekl: "Pracujeme intenzivně na novým materiálu, hlavně Bill má skvělou energii po operaci jeho hlasivek," řekl manažer. A co se děje teď u Billa? Odpovídá na ekonomické dotazy a kritiky na jeho nahrávací společnost: "Nejsem milionář a dokonce jsem od toho daleko," řekl Kaulitz v pozdním interview. "Naše práce vydělává peníze nahrávací společnost. Kdybychom chtěli být pohatí, zkusili bychom spíš hrát fotbal." Zajímalo by nás, co si David Jost o tom, co říká, myslí.

Tokio LIVE

29. července 2008 v 21:24 | kikča=) |  Rozhovory & Články
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
___________________________________________________
Rozdávání, vášeň a emoce.
Nebylo to víc nebo míň než 50 tisíc lidí, kteří sledovali Tokio Hotel živě na Rock in Rio. Byli ti nejvíc žádaní a nezklamali. Fanoušci zpívali, brečeli a byli nadšeni z kapely, která hrála na 100% víc než hodinu. Monsoon, Scream, Final Day. Tyhle hity nebyly vynechány!
Šílenství se zvýšilo, když se Bill, Tom, Georg a Gustav objevili na podiu se svými ohňostroji. Show začala s Break Away a Final Day. Potom 1000 Oceans, kdy Bill předvedl naprosté emoce, "Ahoj všichni, je úžasné to být dnes v noci s vámi. Pro nás je to jako sen být na podiu jako je tohle."
Bill se nepřestal pohybovat z jedné strany podia na druhou a ukazovali úžasnou show, hlavně se svým bratrem, který jako druhý získal nejvíc křiku. A fanoušci nejenom křičeli a brečeli emocemi, taky házeli všemožné věci na podium, od plyšových zvířat po spodní prádlo. S takovým šílenstvím, nějaká klidnost byla nezbytná, a to přišlo s krásnou písní Love is dead a Wir Sterben niemals aus.
Ale klid trval jenom chvilku, protože mezi ohněm Bill zavelel do megafonu publiku Scream. A s tím přišlo šílenství. S písněmi jako Black, On the Edge a Reden šla teplota ještě víc nahoru, ale ne tak jak Bill řekl, "Myslím, že je velmi horko. Chcete nějakou vodu?" a potom šel po podiu a poléval fanoušci vodou. Bylo to, aby fanoušci tak neomdlévali?
Koncert se přiblížil ke konci. Po Geh a Raise your hands, přišel podle Billa čas na "píseň, u které nezáleží na které zemi jsme, vždycky to bude vaše píseň." Nemohlo to být nic jiného než Monsoon, nejoblíbenější u fanoušků a zpívali hlasitěji než Bill. S "Brzy se vrátíme, slibujeme" kluci opustili podium.
Ne, Tokio nemohlo jenom tak odejít a při křiku tisíce lidí společně: "přídavek, přídavek" se vrátili na podium, aby ještě zazpívali By your side. Bill se objevil s ručníkem kolem krku. Mezi ohněm a světelnými efekty kluci sešli podium a dotkli se nějakých fanoušků v první řadě. Bill hodil svůj ročník a tentokrát už opravdu odešli. Ale zanechali neuvěřitelnou vzpomínku více než 50 tisícům lidí, kteří je viděli na Rock in Rio. Nebojte se, slíbili že se vrátí zpátky.