Červenec 2008

V německé TV

29. července 2008 v 21:23 | kikča=) |  Novinky
11.08.08 - 20:15 - RTL II - Die 2000er - The pop years
11.08.08 - 17:00 - Pro 7 - U 20 Deutschland Deine Teenies (Vanessa part2)

MTV Award 2008: Tokio Hotel můžou také vyhrát

29. července 2008 v 21:22 | kikča=) |  Rozhovory & Články
V září nastane zase jedna z největších hudebních událostí vůbec: MTV Video Awards. Budou zde vystupovat Jonas Brothers a předávat i nějakou cenu. Ale když všechno dobře poběží, můžou také Tokio Hotel získat tuto mezinárodní cenu.
V současné době uvedla MTV všechny návrhy do kategorie "Video Pop". Hlasování rozhodne, kdo bude v seznamu nominací. Zatím se rýsuje trend proti Billovi, Tomovi, Gustavovi a Georgovi.
Do nejvíce prohlížených klipů se Monsoon v první dvacítce neumístil. Dominují tady zatím Jordin Sparks, Mariah Carey a Chris Brown. Na začátku srpna bude jasné, kdo nominace obsadil.
tady můžete pro Tokio Hotel (Monsoon) hlasovat. (ale pouze s registrací)
V kategorii nejlepší zpěvačka a nejlepší zpěvák jsou již nominace jasné: Mariah Carey (Touch My Body), Katy Perry (I Kissed A Girl), Rihanna (Take A Bow), Jordin Sparks (No Air) a Britney Spears (Piece Of Me).
U kluků je to Chris Brown (With You), Flo Rida (Low), Lil Wayne (Lollipop), T.I. (No Matter What) a Usher (Love Is In The Club).
Show bude moderovat britský komik Russel Brand.

Tom & Bill (by Manoo)

29. července 2008 v 21:22 | kikča=) |  Fotky

Jako pravý fanoušek

29. července 2008 v 15:19 | kikča=) |  Rozhovory & Články
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
_________________________________________________
Viděli jsme Tokio Hotel živě. Poprvé je to vždycky speciální a tohle bylo magické. Bill, Tom, Georg a Gustav přijeli do Španělska a nezklamali nás.
Nervy se přehnali přes břicho, když se očekával ten nejočekávanější koncert. Nakonec se objevili Tokio Hotel a začala velmi intenzivní noc.
Objevili se na podiu s energií, která je obklopovala. Když měnili písně a speciální efekty, naše nohy se nezastavili. Nepřestali jsme skákat a Bill nás posiloval!
Naše krky po dlouhé doby boleli od zpívání, ale přišel čas Scream! A udělali jsme to, křičeli jsme. "Jste v pořádku?" zeptal se Bill s úsměvem. Párty pokračovala. S Don't Jump a Ready,set,go! jsme šíleli, zatímco u Reden se nám hýbaly ruce. "Tohle je věnováno mému bratrovi," řekl Bill.
Noc se blížila ke konci, ale stále chyběl hit: Monsoon. Slabý hlas, který už jsme měli nás ale nezastavil. Po další písni, Rescue Me byl konec.
Předtím než zmizeli, Bill vyhodil do publika ručník. Tom a Georg svoje trsátka a Gustav paličky. Každý mával rukama a naše hlavy si pamatovaly obrázky z koncertu.
Nakonec jsme je viděli v plné kráse a zajisté se brzy zase vrátí!

Exotický styl Tokio Hotel

29. července 2008 v 15:18 | kikča=) |  Rozhovory & Články
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz z mexického TU!
____________________________________________________
Tahle německá kapela je v Evropě velká a její členi již začali lámat srdce i v naší zemi. Jste připraveni se do nich zamilovat? Zajisté ano!
Hlavními v kapele jsou dvojčata Bill (zpěvák) a Tom (kytarista) Kaulitzovi. I přes všechny fakty, jsou to identická dvojčata, mají rozdílné osobnosti. Mluvili s naším časopisem (TU) o své muzice a taky s námi sdíleli nějaká tajemství. Všechno zjistěte zde!
TU: Jak se cítíte, když víte, že vaše muzika je tady známá?
Tom: Vždycky jsme snili o mezinárodním úspěchu, ale nikdy jsme nemysleli, že by se tohle stalo. Lidi v naší zemi nás znají, ale překročení hranic je úžasné, taky ale divné! Nikdy jsme nebyli v Mexiku, ale lidi nás tam hrají, to je skvělé. Rádi bychom navštívil vaši zemi.
TU: Máte přítelkyně? Jaká je vaše ideální dívka?
Tom: Nemám přítelkyni a nemůžu říct, že mám i ideální dívku. Nemůžu říct, že dávám přednost blondýnám nad brunetami nebo zrzkami, vše co můžu říct, že je tu všude plno krásných dívek.
TU: Je randění snadnější, když máte kariéru?
Tom: Samozřejmě, že muzika pomáhá. Ve škole jsou většinou děti, které na něco hrají a jsou potom oblíbení a mají úspěchy! Proto jsem se rozhodl hrát brzy na kytaru. Ne, upřímně, nikdy jsem neměl problémy s dívkami a nikdy jsem nevyužil svoji slávu na to, abych získal dívku.
Bill: V mém případě mi muzika rozhodně pomohla, měl jsem první dívku, když jsem začal zpívat, ale v byznysu je málo času na vážný vztah.
TU: Jaká je vaše oblíbená zpěvačka nebo herečka?
Tom: Miluji Jessicu Albu, je má oblíbená!
Bill: Pro mě je to Nena, německá zpěvačka, velmi jsem jí byl ovlivněn. Viděl jsem jeden její koncert v TV a byla to chvíle, která ve mě něco zanechala. Byl jsem velmi mladý a přímo po tom jsem začal psát vlastní písně. Bylo mi jasné, že jednou musím zpívat na podiu.
TU: Být dvojčata, zkoušeli jste to někdy oba na stejnou dívku?
Tom: Měl jsem dívku a když jsme se rozešli, tak jsem ji zkoušel ukecat, aby dala bráchovi první polibek. Chtěl jsem, aby zažil ten zážitek, protože do té doby Bill neměl holku. Byl to způsob, jak ukázat, jak se o něj starám.
TU: Je tu nějaká zpráva za vašim vzhledem?
Tom: Nikdy jsme nechtěli vytvořit falešnou image. Je to část našich osobností, tak se cítíme, takový jsme. Když vidíte naše obrázky ještě před kapelou, tak byste viděli, že se to nijak drasticky nezměnilo.
TU: Dali byste si vytetovat jméno své dívky?
Tom: Kdyby ten vztah nebyl vážný, tak si myslím, že ne. Kdyby tu bylo něco vážnějšího, tak si myslím, že bych to taky neuědlal! Nejsem velký fanoušek tetování.
Bill: Miluji tetování! A kdybych ji opravdu miloval, proč ne? Myslím, že bych to udělal!
TU: Jste věrní?
Tom: Když jste zamilovaní, tak je důležité být věrný a cítit, že ta druhá osoba je taky věrná, to je hlavní.
Bill: Pro mě je to něco samozřejmého. Kromě toho, když jsem zamilovaný, tak se cítím tak, že nechci žádné jiné nabídky. U mě se nemusíte bát podvádění, věřím na věrnost a tak to dělám, ale...už jsem s žádnou dívkou nějakou tu dobu nebyl.
TU: Jak se cítíte, když jsou vaši fanoušci někdy moc šílení?
Bill: Jsem velmi pyšní na fanoušky, které máme, podporují nás tak moc, vždycky čekají na naše koncerty, zpívají naše písně, mají neuvěřitelnou energii a to je hlavní. Dávají nám pocit, ať pokračujeme v tom, co děláme.

TH: "Velmi dobře se cítíme s našimi španělskými fanoušky"

29. července 2008 v 15:17 | kikča=) |  Rozhovory & Články
Motto Rock in Rio je "Pro lepší svět". Co byste udělali, aby byl svět lepším místem?
Bill:
Bill je opravdu obtížná otázka a nemůže být zodpovězena pouze jednou věcí. Je tady stále hodně věcí, které můžete udělat, aby byl svět lepší. A festival je prvním dobrým krokem, kterého se zúčastňují také hudebníci.

Jaký byl včerejší koncert v Barceloně?
Bill:
Jsme velmi rádi s našimi španělskými fanoušky. Minulou noc jsme tady hráli a byl to krásný koncert. Velmi dobře se cítíme s našimi španělskými fanoušky.

Už jste měli někdy strach o dosažení úspěchu v tak mladém věku?
Tom:
Jsou tady věci, které se nám staly a my stále ještě tomu nemůžeme uvěřit, jako být schopni vystupovat na Rock in Rio. Je pravda, že jsme úspěšní, víme, že jsme měli hodně štěstí a někdy a někdy je zapotřebí čas, k převzetí toho všeho.

Oblékáte se takto vždycky?
Tom:
Rádi bychom se takto vždycky oblékali, ale nemůžeme. Když jsme chodili do školy, oblékali jsme se takto, protože je to náš styl, ale když jdete takhle oblečení ven, tak vás všichni poznají.

Bille, jak se cítíš po operaci? Všiml sis nějaké změny hlasu?
Bill:
Ne a jsem opravdu šťastný. Teď konečně můžu říct, že je všechno jako dřív, což bylo cílem této operace. Je pravda, že to byla hrozná období naší kariéry a osobně se mě to hluboce dotklo. Nejhorší bylo, že nám bylo velmi líto všech našich fanoušků, protože jsme museli zrušit všechny koncerty. A zpěvák se vždycky obává operace hlasu, ale já teď naštěstí můžu říct, že je naplno v pohodě.

Včera koncert v Barceloně, dneska v Madridu, zítra v Lisabonu…jak držíte krok s tak intenzivním tempem?
Bill:
Dobře, protože jsme na práci závislí, je to tak téměř tři roky bez přestávky. Odpočíváme jenom dva týdny v roce, ale to je to, co jsme chtěli a chceme.
Tom: Sjednáváme si náš program, my rozhodujeme, kde a kdy vystupovat…nikdo to nerozhoduje za nás. Samozřejmě se stane, že už nemůžete dál, když jste ve třech různých městech a nikdy nevíte, kde se vzbudíte… ale je to něco, co nás naplňuje.

Co si myslíte o tomto fenoménu? Jste si vědomi, že to nemůže jednoho dne skončit?
Bill:
Ano, samozřejmě, ale musíte vědět, že jsme taky začínali jako malá kapela a chodila se na nás dívat pouze 4, 5 osob, takže víme, co je nemít úspěch, proto si ceníme toho, že ho máme. Doufáme, že to bude trvat delší dobu.

Znáte Jonas Brothers?
Tom
: Ano, slyšeli jsme o nich, zvláště, když jsme byli v USA. Jsou tam velmi slavní.
Bill: Teď začínají být slavní v Evropě. A to je něco, co máme společné s nimi, protože my začínáme v USA. Hudebně je ale moc dobře neznáme.

Jste bohatí, svobodní, slavní…má to i nějaké špatné stránky?
Bill:
Hodně úspěchu má také háček. Je to jako droga, chceš pořád víc, víc koncertů, víc turné a chceš dělat všechno lépe. A kvůli tomu jsme sami, musí to být jasné, že jsme všichni svobodní. (směje se)

Takže není pravda, že máš něco s Španělkou?
Bill:
Ne, to není pravda, už 3 roky jsem sám. Je tady tolik věcí, které se o náš šíří a nejsou pravda…jako že jsme ´malí multimilionáři´.

3 Billovi signatury

28. července 2008 v 16:26 | kikča=) |  Avatary

5 nádhernych wallu

28. července 2008 v 16:25 | kikča=) |  Wallpapery
3 dOkOnalÉ signy

28. července 2008 v 16:23 | kikča=) |  Avatary
sign__sexy.jpg picture by Marcia_th
Zdrojík:

TopMusic č.95 (Šp)

28. července 2008 v 16:21 | kikča=) |  Časopisy


Walmart.com - recenze alba "Scream"

28. července 2008 v 16:19 | kikča=) |  Rozhovory & Články
Jak těžké je pro německou rockovou kapelu prorazit do USA? Pro většinu není zaručené ani dobytí Evropy a značka to omlouvá tím, že tady nevidí a neslyší nic originálního, průlomového nebo jen něco obyčejného k sepsání smlouvy.
Německá emo čtyřka Tokio Hotel jsou první, kteří to tak učinili po dlouhé době, překážky odstranili obrovským způsobem, nové fanoušky získali také v Anglii.
Hodně z úspěchu je přisuzováno také díky jejich hermafroditnímu charismatickému frontmanovi, Billu Kaulitzovi, který se objevuje na coveru alba s jeho obřími vlasy a vypadá, jako by byl zlobil.
Jejich debutový singl "Ready, Set, Go!" není pouze v hitparádách, objevil se také v epizodě The Hills.
Kapela se ukazuje také se vší vážnosti (přestože to jsou velmi mladí muži), na jejich druhém singlu, baladě Monsoon, kde jsou dobře zpracované akordy na kytaru.
Tokio Hotel opravdu píší písně, které za něco stojí. Někdy je to emo, punk, někdy pop, jindy víc ozvučení glam nebo dokonce Detroit garážový styl. Sem tam udeří electro…
Ale společnou doménou je to, že je hudba dobře napsaná, melodická a originální. Tři atributy, které vás zařadí do hudebního světa. A "Scream" se dostalo do Top 40 Billboard 200 album chart a jejich jména znají také v celé Evropě a Kanadě.
Kaulitzův hlas je fantastický a jeho přízvuku přidává charisma. Konec konců je to jejich první anglické album. Ale taky tady není žádná smrtonosná váha. Kytara, bicí a basa jsou dobře sladěny.
Fanoušci kytarového rocku a chytlavých melodií, kteří nemají zájem o příliš sladké popové songy, budou Tokio Hotel milovat: kapela, která to může odstartovat.
Tokio Hotel jsou určitě kapelou, která bude v budoucnosti k vidění, ale důležitější je, že je to kapela, kterou můžete právě teď slyšet.
By Todd Spencer

Black #4

28. července 2008 v 16:18 | kikča=) |  Časopisy

Tom a Bill s fanoušky

28. července 2008 v 16:17 | kikča=) |  Kluci s fanynkama


Krásný ♥♥

27. července 2008 v 16:51 | kikča=) |  Fotky
(699x466, 53Kb)

Vstupenky pro Americké koncerty

27. července 2008 v 16:49 | kikča=) |  Novinky
Vstupenky na Tokio Hotel koncerty v Americe!
[TICKETS] - 7.Srpen : Starland Ballroom Sayreville, NJ
[TICKETS] - 9.Srpen: Intl. Hot Air Balloon Fest of St. Jean Saint-Jean-sur-Richelieu, QC
[TICKETS] - 1.Srpen: House of Blues Cleveland, OH
[TICKETS] - 12.Srpen: The Fillmore Detroit, MI
[TICKETS] - 16.Srpen: Myth St. Paul, MN
[TICKETS] - 19.Srpen: The Fillmore San Francisco, CA
[TICKETS] - 22.Srpen: House of Blues Las Vegas, NV
[TICKETS] - 25.Srpen: Gothic Theatre Denver, CO
[TICKETS] - 27.Srpen: House of Blues Dallas, TX
[TICKETS] - 28.Srpen: Verizon Wireless Theater Houston, TX

Nové CD do roku 2009!

27. července 2008 v 16:49 | kikča=) |  Novinky
Již dlouho čekají fanynky Tokio Hotel na nové album od Billa (18),Toma (18) a spol.Producent Tokio Hotel David Jost konečně promluvil speciálně pro BRAVO ,,Nyní pracujeme na nových materiálech.Bill intenzivně pracuje na nových textech jako nikdy předtím.Ale pravděpodobně nového alba se dočkáte na začátku roku 2009."

Info od HIE

27. července 2008 v 16:47 | kikča=) |  Novinky
Ahoj!
Po dlouhé době se Vám znovu hlásí Hope In Europe!
Mám tu pro Vás info ohledně našeho dopisu.
Nevím,čím to je,ale touhle dobou nám vůbec nechodí e-maily!To máme všechno utáhnout sami?Holky!No tak,přece nás v tom nenecháte!Posílejte nám vaše výtvory,vzkazy,fotky cokoli co se hodí na dopis!Vše ve formátu A4!Můžete bud poštou a nebo na e-mail.Všemu děkujeme za to,co nám poslali a co na tom makáte;-).Všichni co jste doma vyrobili pár metrů nebo kilometrů:D Tak nám je máte možnost předat na srazech:
- Pořádané Magazine-th /V Praze/
-Pořádané Wiolet /V Ostravě/
-Na VNS3 pořádané FK/V Praze/
-A nebo na druhém "Garden Meetingu" který se připravuje.
Takže máte vlastně dvě možnosti:Bud nám pošlete nějakou tu stránku a my ji vytiskneme a nebo doma z nudy vyrobíte vlastní metry vzkazů nebo čehokoli a pak nám to předáte my to slepíme a budeme se radovat:"Jo máme zase delší dopis díky téhle fanynce Božence,která si stím pohrála":D:D například.
Takže ted je to už jen na vás:)
Dále:
Během tohoto týdne se upřesní nové datum na další garden meeting,který bude DOUFÁME více zaplněn,tentokrát to bude všechno organizované lépe a domluva s fanynkami bude také jiná.Takže se můžete těšit na ještě větší vodvaz než byl minule;-)Moc se těšíme na vaše příspěvky a na ty,co se účastní "garden párty".

Mimochodem holky musím se pochlubit:D mám new blog -> www.tomkaulitz.blog.cz :)
A Adiss také ale ta má -> www.georglisting.blog.cz
Takže máme další oficiální web-> hopeineurope.blog.cz a Toma a Georga ;-)

S pozdravem Vaše Nikey


Krásné photo twins :)

26. července 2008 v 19:59 | kikča=) |  Fotky


Američtí fanoušci volí Billa na špici!

26. července 2008 v 19:57 | kwikinka |  Novinky
Tokio Hotel pokračují v dobývání Ameriky, v Hamburku vzniká třetí album.
Ze Stockholmu do Tel Avivu, z Lisabonu do Moskvy. Všude mají Tokio Hotel hysterické teenie fanoušky. Teď nastává volba na hamburgery - jejich dobývání Ameriky pokračuje. Děti v Americe je zblázněné do hitu Monsoon ("Durch den Monsun") a tak dostali tento klip na "MTV USA" na špici! R'n'B-Megastars jako Nelly a Chris Brown tomu přihlížejí.
Dokonce i kritici z New York Times byli prvním americkým koncertem těchto rockerů ohromeni a usoudili: "Úžasné od začátku do konce." A americký hudebním magazín "Rolling Stone" napsal, že Billova "podivná anglická výslovnost" dělá jejich hudbu ještě víc okouzlující. V srpnu absolvují Bill (18), Tom (18), Gustav (19) a Georg (21) např. koncerty v Chicagu, San Franciscu a Dallasu. Ale ve své vlasti budou také pracovat. V současné době sedí dvojčata každou volnou minutu s producentem Tokio Hotel - Davidem Jostem (35) v nahrávacím studiu. Jost: "Bill potom vždycky vyhrabuje ze své kapsy zmačkaný papír s řádky textu. Většinou je tam ještě nějaké logo hotelu z posledních cest v zahraničí. Je trochu chaotický a už toho hodně poztrácel, takže si svoje nápady píše do notebooku."