Přijedeme do Dánska!

31. července 2008 v 15:17 | kikča=) |  Rozhovory & Články
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz z dánského Vi Unge 08/08
____________________________________________________
Na jaře jste museli zrušit hodně koncertů, protože Bill musel na operaci cysty na hlasivkách. Teď jste zpátky na kolejích. Jaké to je být zpátky?
Bill: Je to TAK skvělé být zpátky na podiu. Opravdu jsem se bál při celém procesu. Je to jasné, že se bojíte a říkáte si "Co když se můj hlas zničí?" nebo "Co když nebudu znít jako předtím?" Naštěstí jsem se rychle uzdravil. Poprvé na podiu po mé operaci bylo opravdu úžasné a opravdu jsem si ten koncert po tom užil.
Co znamenala Billova nemoc pro kapelu?
Georg: Byla to situace, kdy síla byla mimo naše ruce. Jediné, co jsme mohli dělat, bylo přát mu uzdravení a potom jenom čekat.
Tom: Zabralo to nějaký čas, než jsme si uvědomili, že jsme museli zrušit zbytek turné. Na začátku, když se jel Bill zkontrolovat do Německa, zbytek nás cestoval z města do města, protože jsme doufali, že se tam vrátíme.
Bill: Vlastně si myslím, že tohle celé nás ještě víc sblížilo.
Báli jste se, že to je konec Tokio Hotel?
Tom: Samozřejmě, že jsme na to mysleli. Hlavně na začátku, když jsme nevěděli, co je špatně. Ale po nějakém čase, jsme začali přemýšlet nad budoucností a že se Bill zajisté vrátí. Nejhorší, co jsme si mohli představit bylo to, že to vezmu za Billa. Haha.
Právě prorážíte v USA. Proč je to pro vás tak důležité?
Tom: Jet do USA a zkusit naše štěstí je opravdu úžasné - hlavně pro německou kapelu. Opravdu zřídka se to stane. Takže samozřejmě, že bereme šance, když se to objeví a zkoušíme, jestli to tam zvládneme. Ale není to tak, že máme mega plán ve kterém se píše, že to zvládneme. Jsou to obvykle fanoušci, kteří nás objevují online a když se podíváme, tak vidíme, že jich je dost, kteří nás mají rádi. Tak to pro nás funguje.
Jakou nejšílenější věc jste zažili v USA?
Bill: Je tu tolik věcí, je to těžké vybrat. Ale určitě jsme začali trochu divoké LA. Seděli jsme po koncertě v backstage, když jsme náhle uslyšeli zvláštní zvuk. Potom jsme objevili, že to byla dívka, která se snažila vyšplhat do našeho okna ve druhém patře! Bohužel uvízla a potom nakonec ztratila i kameru. Docela šílené.
Někteří vaši dánští fanoušci jsou trochu zklamaní, že jste zrušili koncert v Dánsku a nezveřejnili nový termín. Co byste jim rádi řekli?
Bill: Opravdu chceme říct - hlavně já - že se opravdu, opravdu omlouváme za zrušení. Opravdu se v téhle situaci nedalo dělat nic jiného. Bohužel, nemohli jsme ani najít nové datum, ale slibujeme, že jsme nezapomněli a že se pokusíme přijet a zahrát, jak nejdříve to půjde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama