Leden 2009

'Vsaďte se, že najdu milion fanynek TH'

31. ledna 2009 v 10:19 | kikča=) |  Novinky

Antifanoušci si na myspace založili účet "Vsaďte se, že najdu 1 000 000 lidí, co nesnáší Tokio Hotel!" - ten účet už má 24 000 přátel.
Proto fanynky založily jeden, který se jmenuje "Vsaďte se, že najdu 1 000 000 lidí, co milují Tokio Hotel!".
Proto si uložte do přátel -> http://www.myspace.com/onemilliontokiohotelfans

Bravo Supershow 2006 (6.5.06) - videa

31. ledna 2009 v 10:17 | kikča=) |  Videa/Klipy

1. Vyhlášení Superband

Druzí byli Green Day a třetí Rammstein ;)


2. Rette mich

Tyjo, ono to není na playback ;D
Krása <3


Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre

31. ledna 2009 v 10:15 | kikča=) |  Novinky
Vote for Tokio Hotel on:

mtv.it

THANKS 18bill18

PETA: Tokio Hotel milují zvířata!

31. ledna 2009 v 10:09 | kikča=) |  Rozhovory & Články

Po sledování současného Tokio Hotel DVD, Caught on Camera, se mi staly dvě věci jasnými - kluci z Tokio Hotel jsou zábavní a opravdu se starají o zvířata. Když se dostalo na MTV Video Music Awards na monster truck, kluci nezapoměli zmínit, jak se cítí kolem toho, že rapper T-Pain dorazil na slonovi.
Tokio Hotel zpěvák (s tím nejlepším účesem vůbec, to musím dodat), Bill Kaulitz, řekl "Byla to naprostá krutost." Billův bratr a Tokio Hotel kytarista, Tom, následoval Billa a dodal, "Nesnáším zoo a cirkusy. Lidi by tam neměli svoje děti brát." Více bychom nemohli kluci souhlasit! Cirkusy nejsou pro zvířata žádná zábava, jsou uzavřeni v malém prostoru, donuceni dělat triky, je tu jenom pár lidských cirkusů, které jsou ale velmi vřelou alternativou!

Snannon Phillips / Shan

source (c) Blog Peta2

poznámka: PETA je organizace, která bojuje za zvířata a je proti jejich týrání, vraždění a věznění!

Facebook akce - 1000000 fanoušků!

31. ledna 2009 v 10:08 | kikča=) |  Různé
Jedna holčina se rozhodla uspořádat jednu takovou akci, že dá na Facebooku dohromady 1 000 000 fanoušků Tokio Hotel!
Pokud teda můžete a máte možnost, tak se přidejte a pomozte dokázat, že ja na Facebooku celkem 1 000 000 fanoušků!

Jděte přímo sem!

____________________

One girl decided to do little action that she will give together 1 000 000 fans of Tokio Hotel on Facebook!
If you can and have possibility, so write in and help to show there is 1 000 000 fans on Facebook!

Go just here!

TH v Polsku - další info

31. ledna 2009 v 10:07 | kikča=) |  Novinky
zdroj: tokiohotelpoland.com

Informace, která byla zveřejněna na našich webových stránkách, se dostala nejen k fanouškům v Polsku (ale také v Česku). Psalo o tom i na kotel.pl. Ti nás požádali o datum, místo, cenu vstupenek a další. Bohužel nemáme kontakt s Tokio Hotel, ani s jejich managemantem, takže vám to nemůžeme říct. Datum? Není to oficiální, ale do Polska by měli pravděpodobně zavítat v dubnu, v květnu, nejpozději v červnu. Místo? Pravděpodobně Varšava (Torwar). Cena lístku? 150-200 PLN (945 - 1300 Kč)
Pamatujte, že toto info není oficiální.

Další souvislosti -> TH a Twilight

30. ledna 2009 v 9:33 | kikča=) |  Rozhovory & Články

  • Když kluci v létě mívali často autogramiády u Hot Topic, fanynky jim nosily spoustu dárků a mezi nimi byl i dárek od jedné fanynky, co dala Billovi knížku Twilight. (myslim, že si moc nepočetl, když mu ji dala v angličtině :D) Pak šla na další autogramiádu a ptala se ho, jestli už to přečetl, ale on jí odpověděl, že ne. Pamatuju si, že jak sem vždycky dávala updaty z koncertů a autogramiád, tak sem si toho všimla, ale ještě sem to tenkrát neznala, tak sem tomu moc nevěnovala pozornost x) Celkem by mě zajímalo, jestli si to třeba někdo z našich boyz přečetl - třeba už v němčině :D
  • Když byl Rob v redakci německého Brava v Mnichově, všiml si plakátu TH - tady to máte, jak to přeložila Monča (robertpattinson.ic.cz) <3 - 'Rob ukazuje své znalosti v německé hudbě. "Hey, tyhle znám! Jak se jmenují?", ptá se Robert a zůstává před XXL plakátem Tokio Hotel. "Prorazili už i v USA." . '

Bill in snow

30. ledna 2009 v 9:32 | kikča |  Bill Kaulitz

Britové se vysmívají Tokio Hotel

30. ledna 2009 v 9:31 | kikča=) |  Rozhovory & Články

Tokio Hotel nominováni jako "Nejhorší kapela"
Britové se vysmívají našim popovým hrdinům
Těžké to uvěřit: TH byli nominováni jako "Nejhorší kapela" v hudebním časopise NME.
Minulý rok, kluci z Magdeburgu byli naším exportním hitem číslo jedna a obdrželi několik cen. Vyhráli MTV ceny v LA, Mexiku a Liverpoolu, fanoušci se rozrůstají po celém světě. A teď tohle!
25.února bude NME Awards předávány v Anglii. Do té doby mohou čtenáři hlasovat. TH jsou v kategorii spolu s Fall Out Boy, The Jonas Brothers a Oasis.
Zvláštní věc kolem nominaci. Být nominováni jako "Nejhorší kapela" a zároveň "Best Live Band" což platí u kapely Oasis a frontman Noel Gallagher dokonce jako "Hrdina roku".
V každém případě mají němečtí fanoušci pravdu: TH jsou naši hrdinové. V roce 2008 byli vítězi roku o tom není pochyb!

source (c) Bild

Tokio Hotel pracují na druhém albu pro Ameriku

30. ledna 2009 v 9:30 | kikča=) |  Rozhovory & Články
Obrázek “http://www.bravo.de/online/bildDB/77728_235.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.


Budoucí jaro je ještě daleko: Druhé anglické album Tokio Hotel by mělo být zveřejněno v Americe!

Pro toto uveřejnění pracují momentálně Bill & spol s producentským týmem "Matrix". Ti už pracovali s Avril Lavigne, Christinou Aguilerou a Britney Spears. Tokio Hotel jsou ale obzvlášť nadšeni. Producent Scott Spock řekl: "Hudební byznys v Americe teď Tokio Hotel velmi potřebuje. Nechávají znova ožít image pravých rockových hvězd… Tak se jinak momentálně nikdo neposlouchá."

Obzvlášť Bill se producentům zalíbil. Scott Spock řekl, že si nemůže vzpomenout, zda někdy spolupracoval s hvězdou tolika kvalit, jako je Tokio Hotel frontmen Bill Kaulitz.

Album nemá ještě název, přesto Scott už teď ví, jaká je to pocta s kluky pracovat. "Album bude super…Za 10 let se ohlédnu zpátky a řeknu si 'Wow, spolupracoval jsem s Tokio Hotel'!"


PRT Bravo #271

30. ledna 2009 v 9:30 | kikča=) |  Časopisy


Tokio Hotel nominování jako „nejhorší kapela“

30. ledna 2009 v 9:30 | kikča=) |  Rozhovory & Články
Britové se posmívají našim pop-hrdinům

Stěží k uvěření: Tokio Hotel byli britským hudebních časopisem New Musical Express (NME) nominování jako "nejhorší kapela"!

Minulý rok byla magdeburští kluci našim pop-exportem číslo jedna a byli mnohokrát oceněni. V Los Angeles, v Mexiku, v Liverpoolu. Společenství fanoušků je po celém světě. A teď tohle!

25.února by mělo být Anglii propůjčeno "NME-Awards". Tam mohli volit čtenáři. Tokio Hotel jsou v jedné kategorii s Fall Out Boy, The Jonas Brothers a Oasis.

Zajímavost u nominací: Oasis jsou v vedle "nejhorší kapely" nominování také v kategorii "nejlepší live kapela" a frontmen Noel Gallagher je dokonce nominovaný jako "hrdina roku". Zřejmě platí: Kdo má úspěch, sklidí vedle toho také odmítnutí.

Němečtí fanoušci jsou si každopádně jistí: Tokio Hotel jsou naši hrdinové.
V roce 2008 byli vítězové roku, bez pochyb!


Kryty s designem Tokio Hotel

29. ledna 2009 v 15:29 | kikča=) |  Shop
Na oficiální německé stránce www.tokiohotel.de se objevilo, že si můžete navrhnout a získat vlastní kryt na mobil, počítač, prostě cokoli co by se vám líbilo.
Lehce se přidělávají a sundávají.


TH na stránce Sennheiser

29. ledna 2009 v 15:28 | kikča=) |  Rozhovory & Články
Tokio Hotel jsou v současnosti nejslavnější mezinárodní kapelou Německa! Čtyři muži z Magdeburku okamžitě zaujali diváky pro celém světě s jejich autentickým zvukem a rozlišných charisma. V 15 letech přišli odnikud a zničeho nic se objevili na prvních místech v hitparádách s prvním singlem Durch den Monsun. O tři roky později se dvěma vydaními alby získali zlato a platinu po celé Evropě a hráli tři vyprodané evropské turné.

Od začátku roku kapela také pracuje na úspěchu v Americe. Tam Bill (19), Tom (19), Gustav (20) a Georg (21) obdrželi ocenění za "nejlepšího nováčka" na MTV Video Music Awards v Los Angeles a v Mexiku získali čtyři ceny na MTV Latin Awards.


V současné době pracují na svém dlouho očekávánem třetím studiovém albu, které vyjde začátkem roku 2009 v němčině a angličtině.


Hotel photoshoot

29. ledna 2009 v 15:27 | kikča=) |  Fotky

Tokio Hotel pracují na „temných“ písních pro další album

28. ledna 2009 v 19:22 | kikča=) |  Rozhovory & Články


Producenti z Matrixu mluví o své práci s nadcházejícím albem, které se objeví na jaře.
Je to již nějakou dobu, kdy produkční trio známé jako Matrix pracovalo na tak očekávaném albu. Ale toto jaro se to změní, když Tokio Hotel vydají svoje nadcházející anglické album, po průlomovém Scream. Prozatím neznámé album bude mít jako své co-producenty popové skladatele/producenty nejlépe známé za svoji spolupráci s Avril Lavigne, Christinou Aguilerou, Britney Spears a Korn.
"Jsme uprostřed práce s Tokio Hotel," Matrix členka Lauren Christy řekla v úterý. "Udělali jsme šest písní pro to album a miluji hlas zpěváka a to, že hrají sami na nástroje. Jsou opravdová kapela a jsou temní. Jsou tou skoro-perfektní, úžasně-vypadající kapelou, ale s muzikou, která je velmi temná."
Prozatím Christy řekla, že německá kapela dávala dohromady písně na dvou různých místech v Los Angeles studiích společně s Matrix a se svým vlastním týmem během posledních měsíců, s mixem, které obsahuje silné chorály písní a hodně kytarovým zvukem.
Následně Matrix producent Scott Spock řekl, že tohle období bylo to nejvzrušujícím a nejvíce užitým obdobím jeho kariéry. "Pracovali jsme s tolika artisty a když se dostaneme do místnosti, kde se odehrává magie...všechno je zábava," řekl, když srovnával práci s Lavigne a Kornem. "To samé je to ale i s Tokio Hotel. Jsou opravdu talentovaní a umí psát a hrát a jsou něčím opravdovým."
Spock řekl, že si nemůže vzpomenout na dobu, kdy pracoval se zpěvákem, který by měl tolik hvězdné kvality jako zpěvák Bill Kaulitz. "Hudební byznys teď opravdu potřebuje Tokio Hotel," řekl Spock. "Obnovují obrázek toho, co má být opravdovým rockem. Jejich písně jsou něčím velkým a něco takového se dalo zažít i za éry Depeche Mode. Nezní to jako nic jiného, co je teď venku. Lidi nechtějí slyšet samé umělé věci. Chtějí něco opravdového."
Christy dodala, "Kapela si je vědoma toho, čím jsou, a když je interpret silný, tak ho nemůžete strhnout a zničit ho a zajistit, aby to znělo, jako když není. Tihle kluci jsou si velmi jistí s tím, co chtějí."
Něco takhle silného dává snadnější práci klukům, kteří se snaží získat trochu amerického rockové stylu pro svůj zvuk, Spock řekl, který již pracoval i s velkými celosvětovými hvězdami. "Společná práce mezi námi byla něco skvělého," řekl. "A myslím, že album bude skvělé díky tomu. Za deset let se zajisté podívám zpátky a řeknu si 'Wow, pracoval jsem s Tokio Hotel!'"
Christy řekla, že Tokio Hotel přišli do Matrixu s tím, že se jim velmi líbili balady, které spolu napsali pro Avril Lavigne (I'm with you), stejně jako jejich spolupráce s Korn.
"Líbí se jim ten smutný tón v písni a jsou tím dojati," řekla na adresu Lavigne.
"Taky se jim líbí Korni, ale řekli 'Nedělali bychom to, ale je to velmi dobré." Prozatím Matrix spolupracoval na všech písních pro TH album, v současnosti Scott řekl, že na nové album spolupracovali na šesti.
Album se očekává v pozdním jaře, podle Christy. Mluvčí za TH společnost nebyl zastižen. "Jejich důvěra je známa přesně tím, čím jsou a co dělají, ukazují jak jsou mladí a úžasní," řekl Spock. "Rozhodně přináší temnou stránku do pop písně, ne jako Lamb of God nahrávka s rockovými ovlivněními, které poslouchá tolik dětí a dokonce i pár dospělých."
Kromě TH alba, Christy řekla, že Matrix právě taky pracují se zpěvákem z Kornu Jonathanem Davidem a jeho solovém albu, na albu "iCarly" od Mirandy Cosgrove, dalším albu od Ashley Tisdale a soundtracku k "Fame".


Popcorn č.02 (Rumunsko)

28. ledna 2009 v 19:21 | kikča=) |  Časopisy


Articles:Poster: [2 page size]


Tokio Hotel na Sennheiser

28. ledna 2009 v 19:21 | kikča=) |  Rozhovory & Články


Tokio Hotel jsou v současnosti neslavnější mezinárodní německou kapelou! Čtyři kluci z Magdeburgu okamžitě získali publikum celosvětově se svým autentickým zvukem a charismem. V patnácti letech se objevili odnikud a hned se dostali na první místo se svým prvním singlem "Durch den Monsun". O tři roky později, se svými dvěmi alby získali zlato a platinum skoro po celé Evropě a hráli tři vyprodané Evropské turné.
Od začátku roku kapela taky pracuje v Americe. Tam Bill (19), Tom (19), Gustav (20) a Georg (21) právě obdrželi svoji cenu za Best New Artist na MTV Video Music Awards v Los Angeles a v Mexiku získali čtyři ceny na MTV Latin Awards.
Právě kapela pracuje na dlouho očekávaném třetím albu, které vyjde začátkem roku 2009 v němčině a angličtině.


Bill & spol od A-Z

28. ledna 2009 v 19:20 | kikča=) |  Rozhovory & Články


Album
Bill: "Naše první album se jmenuje 'Schrei' a jméno je program. Nahrávali jsme ho minulé léto v Hamburku a všichni jsme na naši první desku šíleně pyšní. V každém případě se tam pro každého něco najde, protože vedle opravdu cool rockových čísel se tam najdou dvě tři pěkné balady…"

Bill
Tom: "Bill už vlastně zpívá od sedmi let. Je jedno kde byl - zpíval všude. Ale na nervy nám s tím nejde. Jsme kapela a milujeme hudbu. Také po vystoupení si spolu ještě sedneme a můžeme o tom dlouhé hodiny diskutovat."

CD
Gustav: "Máme rozdílný hudební vkus. Mě se líbí hardrock a heavy metal jako je Metallica, Korn a System Of A Down. Tom rád poslouchá Hip-Hop. Ale jedno máme společné - Green Day nám připadají cool!"

Drums (bicí)
Gustav: "Na bicí hraju už od pěti let. Moje první bicí jsem dostal od mých rodičů, když jsem jako malý kluk často seděl pod stolem a bubnoval do hudby - tak mě můj otec přihlásil na hudební školu."

Erfolg (úspěch)
Georg: "Samozřejmě jsme doufal, že by jsme s naší hudbou mohli být úspěšní, ale že to bude tak rychle, jsme si nemysleli. Je to skvělý pocit, dostat se s prvním singlem rovnou na první místo v hitparádách a vidět, že se lidem líbí naše hudba."

Freundinnen (přítelkyně)
Bill: "Momentálně jsme všichni bohužel solo. Vztah by teď byl spíše těžký, jsme hodně na cestách a na přítelkyni zůstává málo času. Nicméně Tomovi, Georgovi a mě se líbí Olsenky a Gustavovi připadá cool Eva Langoria. "

Goldstatus (status zlata)
Gustav: "Náš první singl Durch den Monsun byl před pár týdny zveřejněn a už získal status zlata. A to znamená, že se prodalo víc jak 190.000 CD. Wow!"

Internet
Tom: "Hodně faktů, datumů a fotek je na našem webu www.tokiohotel.de. Jsme na cestách, máme Bill a já vždycky u sebe laptop. On má iBook od Apple a já Powerbook G4."

Japonsko
Bill: "V Japonsku, speciálně v Tokiu, bychom samozřejmě rádi jednou hráli. Vidíme náš název kapely jako oporu v této metropoli: Je vzrušující, velká a působivá - jako je to teď!"

Koncert
Bill: "Nedávno jsme hráli v Magdeburku na festivalu 'Stars For Free' před 75.000 diváky. Byl úžasný zážitek vidět, jak naši fanoušci reagují. Ale vlastně je jedno, před kolika lidmi hrajeme - prostě miluje, když můžeme naše songy hrát živě."

Lyrics (texty)
Bill: "Texty songů píšu společně s našim týmem producentů. Je to od songu ke songu dost rozdílné. Někdy existují dobré nápady, někdy celý text nebo melodie, ke které mě potom napadne text songu."

Magdeburk
Tom: "Georg a Gustav žijí v Magdeburku. Bill a já bydlíme v Loitsche u Magdeburku. Samozřejmě se tady moc toho nezažije jako ve velkoměstě, ale naše rodiny a přátelé jsou tady a těšíme se na to, když jedeme domů."

New York
Bill: "…je absolutní město snů pro nákupní turné. Protože obzvlášť mě se líbí zvláštní oblečení."

Oasis
Georg: "… je moje oblíbená kapela. Líbí se mi jejich song "Wonderwall". Kromě toho miluju party a rád tančím pozdě do noci."

Pizza
Gustav: "Pizza je nejoblíbenější jídlo kapely - je to jedno, jestli Margherita nebo Salami. Jak je to jen možné, chodíme často do pizzerie nebo do italské restaurace. Naše oblíbené pití je Red Bull!

Quengeln (trápení)
Bill: "… u nás není! Také když je to náročné, že máme na programu hodně termínů. Užíváme se každou minutu, kterou teď smíme zažít."

Richard
Gustav: "… se jmenuje moje kočka a Bruno můj pes. Také ostatní tři mají domácí zvířata, které jim na turné hodně scházejí. Tom a Bill mají kočku jménem Kazimír a psa Scottiho. Georgova kočka se jmenuje Garon a pes Moritz."

Schrei (křič)
Bill: "Schrei není jenom jméno našeho debutového alba, který se momentálně nejvíce očekává jako druhý singl. K tomu je to náš absolutně oblíbený favorit na live vystoupeních. To platí jak pro fanoušky, tak i pro nás. U tohoto songu to můžeme na podiu pořádně rozjet!"

Tom
Bill: "Tom hraje na kytaru od sedmi let - a to docela dobře. Říká, že nejlépe umí uvařit špagety. Kromě toho je malá noční kočka a chutnají mu kyselé věci. Tom je se svými 173 cm menší než já. Já mám 177 cm."

Unzertrennlich… (nerozluční)
Gustav: ".. jsme my čtyři kluci. Hrajeme spolu víc než pět let a zažili jsme spolu hodně věcí. Dneska jsme opravdoví přátelé a známe dobře toho druhého - a auswendig.

Vorbilder (vzory)
Gustav: "Vzor kapely neexistuje. Ale moje velké přání je, udělat jednou společné Jam-Session s bubeníkem Metallicy, Larsem Ulrichem."

Wünsche (přání)
Georg: "Do budoucna se přejeme hrát živě tolik, jak je to jen možné. Největší by bylo vlastní turné, které už je také v plánu. Přesné termíny ale ještě nejsou."

X-Trem
Tom: "Úspěch Tokio Hotel přišel pro hodně lidí jaksi přes noc. Ale už jsme na tom léta pracovali. To, co se teď děje, je pro nás extrémní zkušenost. Těšíme se na tolik skvělých fanoušků."

Yeah!!
Gustav: "Tom a Bill májí narozeniny 1.9., já 8.září. Všichni jsme dostali PlayStationy - na čas do tourbusu! Yeah!"

Zwillinge (dvojčata)
Bill: "Tom a já jsme jednovaječná dvojčata. Teď máme úplně rozdílné styly. Ve školce jsme ale naši podobu často využívali, abychom zmátli vychovatelky."DE Bravo 6/2009

28. ledna 2009 v 19:19 | kikča=) |  Časopisy
Jméno: Bill Kaulitz
Věk: 19 let
Místo narození: Lipsko
Výška: 1,85 m