Duben 2009

Bill je zamilovaný! (Lední medvědi v sobě našli lásku na první pohled)

25. dubna 2009 v 8:48 | kwikinka |  Různé

Lední medvědi Bill, napravo, a Lara takhle reagují na svoje první setkání v Zoom Erlebniswelt Zoo v Gelsenkirchenu, Německo, v pátek 17.dubna 2009. Lední medvěd Bill přijel ze Zoo v Brně, Česká republik, jako nový partner pro lední medvědici Laru.
Je Tom násilník? BRAVO zná pravdu!

23. dubna 2009 v 16:25 | kwikinka |  Rozhovory & Články

Tokio-Hotel-Star Tom udeřil dívku do obličeje! Ale BRAVO zná tajemství, které za tím je!


Fanoušci jsou šokováni! Jinak tak milý Tokio-Hotel-kytarista Tom Kaulitz (19) vybouchl a udeřil dívku do obličeje! Síla! Náš Tokio-Tom násilník? Co se stalo? Čerpací stanice v Bahrenfeldu v Hamburku, Tom chtěl natankovat svoje černé Audi R8. Najednou se objevily čtyři fanynky. Jedna dívka, Perrine D. (21) fotila star s bleskem přes okno auta. Na to měl Tom vyhodit cigaretu z okna. Perriene vzala oharek cigarety, típla ji na okno jeho auta. Tom vyskočil z vozu, rukou ji vrazil do obličeje, trčil do ní, než spadla na zem. Potom Tom odjel pryč.

Perrine zavolala policii, sanitka ji převezla s monoklem pod okem a zraněním ucha do nemocnice. Taková scéna byla zaznamenána na kameru čerpací stanice. Teď bude proti Tomovi vznesena žaloba za ublížení na těle. Ale co za tím opravdu stojí?

Zasvěcenec říká: "Dívky, které byly zapojeny do incidentu na čerpací stanici, nebyly žádné fanynky - ale skupina agresivních stopařek." Dívčí gang z Francie, který se jmenuje "les Afghanes on tour". Jsou většinou zakryté nebo maskované. "Už téměř půl roku jsou v obležen bytů členů kapely, hází vajíčka po autech a nevyhrožují dokonce kapele, ale jejich rodinám - dokonce také některým fanouškům." To potvrdil také producent Tokio Hotel, David Jost (36) z LA pro Bravo. "Jedna z těch dívek-stopařek, zaútočila 8.dubna také na rodinného člena Billa a Toma" vypráví. "Další den jsme rovnou proti dívce podali oznámení - teď jsme podali další trestní oznámení."

Ale co mají tyhle Francouzsky proti Tokio Hotel? Zasvěcen z kruhu fanoušků říká: "Před rokem si jedna z těchto francouzských dívek pronajala byt ve stejném místě jako dvojčata." Ale Bill a Tom chtěli mít doma svůj klid a ve svých málo volných dnech nerušeně odpočívat. "To ale stopařky nechtěly akceptovat a byly naštvané. Tak vypracovaly šílený plán - zničit Tokio Hotel! Díky měly zjistit všechny adresy rodinných členů, bodygardů a členů kapely, aby uskutečnily svůj plán. Jsou všude, číhají na ně na každém kroku!"

"Les Afghanes on tour" (vzhledem k maskování přes arafatky) číší totální strach u Tokio Hotel a jejich fanoušků. Dokonce poslaly Tomovi, Billovi a spol výhružný dopis. "Hází vejci, přivádí ostatní lidi k pláči - a nepřestanou, protože jim to připadá jako zábava." Kluci z Tokio Hotel také osobně prosili čtyři dívky, Angelique, Noemie, Aurore a Perriene, aby přestaly. Je Tomova reakce také jenom kvůli neustálému trápení jeho rodiny, přátel, kamarádů kapely a fanoušků? "Víc než půl roku kluci proti tomu nic nedělali - jen prosili o klid. Tenhle gang chce kapelu zničit -a s tímhle jsou už o krok dál," obává se zasvěcenec.

U TH fanoušků jsou "les Afghanes on tour" už delší dobu obavou. MelovesBill na internetu píše: "Toma pronásledovaly už dost dlouhou dobu!" Jean19 říká: "Agrese je blbá. Ale Tomovi rozumím. Někdy jsou nervy prostě u konce." Násilí přesto není žádné řešení… V tomhle je BRAVO pro vás…

source: DE Bravo 18/09

Bill nebo Pocher: Kdo je víc cool?

23. dubna 2009 v 16:25 | kwikinka |  Rozhovory & Články

TV-komik Oliver Pocher (31) vystupoval v šesté řadě "Německo hledá Superstar" jako Bill Kaulitz z Tokio Hotel. Zvolte, kdo je víc cool: Pocher nebo skutečný Bill...

"Tuhle píseň věnuju sobě," vychloubal se Pocher v sobotu před "Německo hledá Superstar". Později vystoupil s "Durch den Monsun".

Pocher to vzal s humorem, ale vrchní porotce Dieter Bohlen (55) se ukázal trochu ovlivněn. Když Oliver Pocher zpíval, opustil sál, pravděpodobně kvůli záchodu.

Pocher je v dalším kole. Pozvání na další show přijal a vtipkoval: "Možná mi může Dieter napsat song..."

Byl by Bill Kaulitz ohromen vystoupením Olivera Pochera? Může ještě něco okopírovat? Hlasujte!

zdroj: Bild

Státní návladní vyšetřuje Toma Kaulitze

23. dubna 2009 v 16:22 | kwikinka |  Rozhovory & Články
Státní návladní vyšetřuje Tokio Hotel-kytaristu, Toma Kaulitze. "Začali jsme řízení kvůli případnému
podezření ublížení na zdraví," řekl mluvčí Wilhelm Möllers. Jak jsme informovali, měl 19letý na čerpací stanici Stresemannstraße (Bahrenfeld) uhodit do obličeje Francouzsku Perrine D. (21). Její právník podal minulý pátek proti Kaulitzovi trestní oznámení.

Spor začal poté, co 21letá nedopalek cigarety, kterou měl po ní Kaulitz hodit, típla o jeho auto. Podle výpovědi Tokio Hotel-manažera, Davida Josta, se jedná o stopařky. Měly členy kapely a jejich rodiny už týdny pronásledovat a napadat. O tom však nemá státní zástupce žádné důkazy. "Zatím jsme neobdrželi žádné konfrontují důkazy", uvedl prokurátor Möllers.
Tomovi Kaulitzovi bylo nabídnuto právní slyšení.

zdroj: http://www.abendblatt.de/daten/2009/04/21/1129712.html

All Stars 09/2009

23. dubna 2009 v 16:22 | kwikinka |  Časopisy


Policejní zpráva: Střetnutí na čerpací stanici

23. dubna 2009 v 16:21 | kwikinka |  Rozhovory & Články
Hamburk - 15.4.2009, 23:00 hod., Hamburk-Bahrenfeld, Stresemannstrasse

Po fyzickém střetnutí mezi 21letou mladou ženou a 19letým muzikantem ve středu pozdě v noci, zahájila policie v Hamburku vyšetřování.

19letý byl se svým autem na čerpací stanici v Hamburk-Bahrenfeld. Je zřejmé, že tam byl poznán 21letou, která byla v doprovodu čtyř kamarádek. Žena sdělila policii, že zaklepala na okno, aby si mohla 19letého vyfotit. Muzikant stáhl okno a vyhodil z okna cigaretu. Dospívající po ní pravděpodobně cigaretu hodil. Mládá žena chtěla cigaretu zničit a típla ji na okno auta. Na to 19letý vystoupil ze svého vozidla a mělo dojít k fyzickému střetnutí.

Před příjezdem policie muzikant se svým autem už odjel, takže nemohl být vyslechnut. Policie zaznamenala na obličeji 21leté lehká zranění.

Probíhá trestní vyšetřování.

zdroj: http://www.presseportal.de/polizeipresse/pm/6337/1387890/polizei_hamburg

Militantní fanynky pronásledují Tokio Hotel

23. dubna 2009 v 16:21 | kwikinka |  Rozhovory & Články


Členové německé chlapecké kapely Tokio Hotel a jejich rodinní příslušníci jsou již po několik let oběťmi stalkingu, čili nebezpečného obtěžování. Pronásledují je maskované dívky.

Agentuře DPA to v neděli potvrdil manažer skupiny David Jost, podle kterého se kvůli obtěžování idolové mnoha dospívajících dívek museli již několikrát přestěhovat.

Nyní devatenáctiletého Billa Kaulitze a další členy skupiny nenechají na pokoji maskované dívky. Jost uvedl, že s tím také souvisí nedávný incident, při němž Billovo dvojče Tom dal na benzínové stanici facku jednadvacetileté ctitelce. Případ vyšetřuje policie.

"Tyto maskované dívky nejsou žádné fanynky, jsou to militantní stalkerky, to už s fanouškovstvím nemá nic společného," řekl Jost. Po útoku na jednoho člena rodiny Kaulitzových podala skupina na dívku trestní oznámení. Právní zástupci chtějí docílit toho, aby se podobné agresorky nesměly k členům skupiny a jejich rodinným příslušníkům přibližovat. Stalking je v Německu trestným činem, hrozí za něj až tři roky ve vězení.


Skupina Tokio Hotel z Magdeburgu patří v posledních letech v německojazyčných zemích ke komerčně nejúspěšnějším kapelám. Dvojčata Kaulitzova i další dva členové kapely ale dokázali strhnout davy fanynek i jinde, Českou republiku nevyjímaje

zdroj: blesk.czStern - Stalking a slavní

20. dubna 2009 v 16:27 | kwikinka |  Novinky

Stalking (sledování) je trestný čin. V Německu jsou za to až tři roky vězení. Slavní bývají často sledováni jinými lidmi se směsí fanatismu a žárlivosti. Popsar Madonna, tenisová ikona Steffi Graf, top modelka Claudia Schiffer nebo herečka Jodie Foster měli už takové skušenosti. Zakladatel Beatles, John Lennon zemřel v roce 1980 díky kulce, kterou na něj vystřelil fanatický fanoušek. Minulé mistrini v tenise, Monica Seles, v roce 1993 v Hamburku vrazil psychicky nemocný fanoušek její německé kolegyně Steffi Graf nůž do zad.

U Tokio Hotel to ale takové nebude. Jost napsal, že policie muzikantům doporučila, aby sesbírali všechny důkazy proti stalkers. Bill, Tom a členové rodiny Kaulitzových s tím začali před několika týdny a tak pronásledovale fotili a natáčeli. Na to slalkers reagovali agresivně. <Jednomu členu z rodiny vytrhli fotoaparát z rukou.>

source: stern.de


Petice proti stalkerům

20. dubna 2009 v 16:26 | kwikinka |  Novinky

We all know what it means when we hear it: stalkers. People staying outside Tokio Hotels area, nights and days just to get a gleam of the guys.
They accomplish a lot of harm and the worst part is that they don't even get that. These people are selfish, they are only thinking of themselves and not on how much the guys and their families are suffering. They got to learn what it means to "show respect towards someone".

So the purpose of this petition is following:
Let Tokio Hotel have their privacy! Stop the stalkers from camping and staying outside the guys area (the studio and their houses)! THIS IS NOT OK! Sign this petition to show that you care about Tokio Hotel and their privacy!


Bild: Fanoušci diskutují stále víc

20. dubna 2009 v 16:25 | kwikinka |  Rozhovory & Články

Fanoušci stále víc diskutují o výbuchu Tokio Hotel kytaristy, Toma Kaulitze.

Poté, co BILD uvedl, že dívka, kterou Tom udeřil do obličeje, je členkou gangu stopařek jménem "les afghanes on tour", někteří fanoušci teď chápou Tomovu rekaci. Gang měl kluky z Tokio Hotel pronásledovat už měsíce a ohrožovat matku dvojčat Kaulitzových.

"Všichni víme, jak hodně pro ně jejich matka znamená," píše uživatel "Channy" a dál si myslí: "Tom to momentálně viděl červeně, čemuž osobně také rozumím. To ale není žádná omluva za co, co udělal."

Uživatel "tomi1" ještě pokračuje: "Tom by 'fanynku' určitě bezdůvodně neuhodil. Prosím, kdo je tak nemocný a nervuje kluky půl roku a tipne cigaretu na okno auta. Přece každý rozumí, že musel jednou vybouchnout."

"tracyg" to vidí úplně jinak: "Nemám slov, když si to tady všechno čtu. Tom sedí ve svém zamknutém autě. Jak se může cítit ohrožený?" A pokračuje: "On se mohl nějak ukrýt, ona ne. Poslouchejte, pro něj neexistuje žádná omluva."

Také "7Together" si myslí: "Kvůli vlastnímu rozptýlení budou teď některé fanynky brány pod nůž."

"Channy" napsala zajímavou otázku: "Momentálně spíše přemýšlím, jestli to nebylo od té holky moc dobře nastrojené. V dopise psala, že chce klukům dopřát hororové časy. A co v tomhle může dělat někdo slavný?"

source: Bild.de

Výsledky Zlatého Otta!!!

18. dubna 2009 v 8:36 | kwikinka |  Novinky

Tak ve včerejším Bravu byli zveřejněny výsledky ankety Zlatý Otto a dopadlo to překvapivě, teda co se TH týče - čekala jsem to lepší.

A tady výsledky:

1.místo - Jonas Brothers
2.místo - US 5
3.místo - Tokio Hotel
4.místo - Linkin Park
5.místo - Simple Plan
6.místo - The Pussycat Dolls
7.místo - Cinema Bizarre
8.místo - Paramore
9.místo - Chinaski
10.místo - My Chemical Romance

Ross Anthony, Joey Kelly a domovník mluví o Tomově útoku

18. dubna 2009 v 8:35 | kwikinka |  Rozhovory & Články
Ross Anthony: Jestli je to skutečně takhle a Tom ji opravdu uhodil to obličeje, potom je to neomluvitelné, protože i jako celebrita musíte mít respekt před fanoušky.

Joey Kelly: Tyhle hardcore-fanoušky jsme taky měli, ale díky bohu, teď už je nemáme...jsou nebezpeční! Jednají jako duševně nemocní lidé. Bezpochybně. Jsou opravdu nebezpeční. Například, když neupoutají vaši pozornost, pokoušejí se vás zničt.

Hodně lidí se ptá, jak dlouho tohle Tokio Hotel vydrží: Křičení dívek všude, kde se kluci objeví na veřejnosti. A dokonce před jejich bytem v Hamburku jsou viditelné stopy fanoušů, kteří přesahují míru hranice. Tyhle graffiti jsou neškodnou součástí šílené lásky fanoušků, jak nám řekl domovník.

Domovník: Opatřní nebyly určitě příjemné, především v poslední době. Mají hodně problémů si teenagery držet od sebe. Dokonce musela být povolána policie, protože fanoušci byli tak arogantní, že je ani hlídač nemohl odtrhnout.

Je těžké si představit, že Ross Anthony může jednoho dne takto vybouchnout. Ross Anthony je něco jako šťastná osoba. A stále - nebo možná kvůli tomu, že už má s fanoušky špatné zkušenosti: Jedna žena s ním chtěla dítě a později mu hrozila smrtí. Přesto Ross Anthony stále říká, že kontakt s fanoušky je pro něho extrémně důležitý.

Ross Anthony: Můj problém je, že jsem k lidem příliš otevřený. Dotýkám se mých fanoušků, obejmu je a někteří mají pocit, že by mohli mít ode mě i něco víc. Ale to je můj problém. Ale nemůžu to změnit, jsem prostě takový.

Joey Kelly se změnil. Teď je víc klidnější než dříve. Před sedmi lety rozbil sklo auta u jedné fanynky, která ho neustále pronásledovala. Nebylo to ok, jak dneska říká, ale stále je to velký rozdíl mezi tím, co udělal Tom Kaulitz.

Joey Kelly: Bráníte se, ale nemusíte lidi mlátit. Úplně jasné. A ženu už vůbec ne. To je šílené. To nemůžete. Objekt jako auto - to je něco jiného. Ale žena? Tohle ne.Bild - Proč se Tom takto zachoval?

18. dubna 2009 v 8:34 | kwikinka |  Rozhovory & Články

Hamburk - Co za zlost se v něm objevila?

Tom Kaulitz (19) z rockové kapely Tokio Hotel vyváděl na čerpací stanici, udeřil fanynku do obličeje. Přitom je dvojče zpěváka Billa Kaulitze (19) známý tím, že obzvlášť ke svým fanouškům je vždycky velmi milý.

Tomův útok byl natočen kamerou. Bild-reportér video viděl. Hamburk Bahrenfeld, 23:12, čerpací stanice "Aral". Mladá žena (21) poznala Toma v jeho Audi R8, fotila ho bleskem před okénko. Tom vyskočil z vozu a udeřil dívku plnou pěstí do obličeje. Potom ji strčil k zemi. Další dívka byla Tomem odstrčena na zadek jeho vozidla. Krátce na to nastoupil muzikant zase do vozidla a odjel. Žena zavolala policii a nahlásila to. Potom byla odvezena do nemocnice. Má monokla pod okem a zranění ucha.

Na policii mladá žena vypověděla, že Kaulitz před potyčkou stáhl okénko a hodil po ni zapálenou cigaretu. Ona ji ze země vzala a típla ji o okno, kvůli čemuž Tom vystoupil.

BILD zjistil: Dívky byly fanynky, kteté Toma pronásledovaly z jeho lüneburského nahrávacího studia, aby dostaly autogram.

Včera bylo proti Kaulitz zahájeno vyšetřování kvůli fyzickému napadení. Hamburský policejní mluvčí Ralf Kunz pro BILD: "Bude mít možnost, se k věci vyjádřit."

Tom Kaulitz a jeho managemant nebyli včera pro BILD k zastižení.


16.4.2009 Punkt 12

18. dubna 2009 v 8:34 | kwikinka |  Videa/Klipy
Opravdu ji udeřil?
Na této čerpací stanici Tom Kaulitz z Tokio Hotel údajně zaútočil na mladou ženu. Co se tady stalo?

Moderátorka: Tokio Hotel člen Tom Kaulitz rváč? Tuhle noc přišel na policejní stanici telefonát od 21leté z čerpací stanice blízko muzikantova domova. Tvrdí, že ji Tom udeřil do obličeje. Ale Tom by také mohl být obětí tohoto příběhu.

Detektivní scéna: čerpací stanice v hamburském obvodu Barefeld.
Oběť: fanynka.
Údajný pachatel: Kytarista Tokio Hotel, Tom Kaulitz.

Je teenie hvězda brutální násilník? Tiskové prohlášení hamburské policie potvrzuje incident z minulé noci: "Po fyzickém střetnutí mezi 21letou ženou a 19letým muzikantem pozdě ve středu v noci hamburská policie začala vyšetřování.
Ale jak se stal útok? Včera večer přijel Tom se svou Audi na čerpací stanici. Údajně ho poznala 21letá fanynka a její čtyři kamarádky. Stalo se, co náš reportét před hodinou sledoval na videu z kamery. Nahrávky útoku, které jsou teď vyšetřované policií.

RTL reportér: Dívka fotila přes okno. Mladý muž vystoupil z auta. Není vidět, kdo to byl, ale podle postavy se to hodně podobá Tomovi Kaulitzovi. Hubený mladý muž, má na sobě bílou mikinu. Vystoupil z auta a udeřil dívku do obličeje.

Francouzka údajně dostala takovou ránu, že na chvíli ohluchla na jedno ucho. Sanitkou byla převezena. Oficiální vyjádření mamangemantu Toma Kaulize ještě není. Z jeho okolí říkají, že tahle dívka je fanynka a že údajně obtěžovala Toma už nějako dobu.
Dneska je Tom pravděpodobně dotazován policií, takže může být jasnější, proč tohle hvězda Tokio Hotel udělala.


Blesk - 17.4.2009

18. dubna 2009 v 8:32 | kwikinka |  Časopisy

Sexy Tomísek:-)

16. dubna 2009 v 18:55 | kwikinka |  Tom Kaulitz