Srpen 2009

Automatisch/Automatic - dneska světová premiéra!

18. srpna 2009 v 15:25 | kwikinka |  Novinky

Čekání je konečně u konce! Dneska (18. srpna) na TEBE čeká exkluzivní premiéra ukázky ze songu AUTOMATISCH. Všechny další informace k této věci budou v krátkosti následovat! Kromě toho bude na MTV.com představen audio úryvek z AUTOMATIC, anglické varianty nového Tokio Hotel songu. Hodně zábavy!
________________________________

The wait is finally over! Today (Aug. 18th), MTV.com will exclusively premiere an audio snippet of Tokio Hotel's brand new single AUTOMATIC. The song snippet premiere for AUTOMATISCH will take place toady as well. Stay tuned for more info!

source: tokiohotel.de

Automatisch na Bravo Web TV

18. srpna 2009 v 15:24 | kwikinka |  Novinky
bravomagazin: Odhalení - dneska na BRAVO Web TV: Tak zní nový Tokio Hotel song "Automatisch" :-) xoxo. Julia

Bravo Web TV bude vysílán od 17.00 hod na bravo.de

http://i25.tinypic.com/ztw752.jpg

Edit: Tak žádnou ukázku nepustili, akorát to zazpívali moderátoři. Jestli si to chcete pustit, tak můžete tady

Bill Kaulitz je zase Arthur!

18. srpna 2009 v 15:23 | kwikinka |  Rozhovory & Články
Tokio Hotel frontman Bill Kaulitz zase mluví titulní roli v pokračování fantasy-dobrodružství Artur a Minimojové 2 - pomsta zlého M.

Berlín (ots) - Bill Kaulitz, zpěvák momentálně nejúspěšnější německé kapely Tokio Hotel, je zase nejpřednější hlas hlavní postavy Arthura ve filmu Luca Bessonse, Artur a Minimojové 2 - pomsta zlého M, který jde 26. listopadu do kin.

Bill Kaulitz již podruhé vklouzl do role udatného hrdiny Arthura. V roce 2007 zpěvák roli už jednou namluvil, svého času poprvé.

O jeho znovu obnoveném dabování v Artur a Minimojové 2 vypráví 19letý nadšeně:

"Když jsem Artur a Minimojové 2 viděl, byl jsem zase nadšený. Těší mě, že příběh Arthura zase pokračuje a těší mě, že mu můžu dát znovu můj hlas. Samozřejmě jsem byl zase nervózní! Ještě to pro mě není tak běžné, stát za mikrofonem jako dabér a přesto to také bylo jako přijít domů. Arthur mi opravdu přirostl k srdci."

[..]Tokio Hotel - singl "Automatisch" v září

9. srpna 2009 v 17:05 | Kwikinka |  Humanoid
Hamburg/Los Angeles (dpa) - Dva týdny před vydáním nového alba "Humanoid", vyjde uprostřed září singl "Automatisch". V angličtině se bude jmenovat "Automatic".

"Bill a Tom byli na cestě z jejich hotelu do našeho studia, vlastně protože jsme s Billem chtěli nahrát zpěv", řekl producent David Jost dpa. "Krátce předtím, než kluci přijeli do studia, zavolal Bill z auta a řekl, že má nápad na song, který by se měl jmenovat "Automatisch". Nahrávky zpěvu nejdříve posunuli. "Celý song jsme ve studiu napsali v méně než dvou hodinách" řekl Jost, který je také manažerem magdeburské kapely. "Tak to ale neběželo u všech songů, některé songy jsme vybojovali v překonaných nocích."

"To je u každého songu jiné", říká k tomu zpěvák Bill Kaulitz. "Nemáme na to žádný recept. Je pár songů, u kterých jsme dělali několik verzí do té doby, než jsme byli konečně spokojeni." Vedle Billa patří k Tokio Hotel jeho dvojče Tom, stejně tak bubeník Gustav Schäfer a basista Georg Listing.


[09.08.2009] AUTOMATISCH - AUTOMATIC

9. srpna 2009 v 17:04 | Kwikinka
Bill a já jsme možná nebyli vždycky jednotní, které songy budou na albu;), ale v tomhle budu jsme nemohli mít jiný názor! První singl z našeho přicházejícího alba HUMANOID se jmenuje AUTOMATISCH (anglická verze AUTOMATIC)!

Tom's Blog - tokiohotel.de

Album je dokončeno po bratrské hádce

9. srpna 2009 v 17:03 | Kwikinka |  Humanoid
Bill a Tom byli právě v Los Angeles, aby udělali konečné nahrávky kytary a zpěvu. Produkce je hotova a teď album mixujeme," řekl Jost.

"Před pár dny měli Bill a Tom malou hádku o tom, co by mělo být na finálním tracklistu nového alba. Ale vypadá to, že tento vnitřní problém je vyřešen," napsal Jost. "Bill teď sestavil tracklist zahrnující všechny songy, které budou součástí alba Humanoid. Podle Billovy poslední verze bude na albu 13 songů."

"Už jako malý kluk byl Bill nesmírný melancholik. Při psaní a nahrávání jsou jeho emocionální extrémy jeho největší východou. Ve studiu je Billova pravdivost vždycky jeho poslední nálada a poslední pocity. Někdy Bill vešel do studia - ve snění úplné bdělosti - a z kapes a tašek vytahoval zmuchlané kousky papírů s jeho nápady na songy."


VNS 4

9. srpna 2009 v 17:02 | kwikinka |  Různé
Středa v 11:33 | Evule | News
Tak jako každý rok, i pořádáme tradiční Velký Narozeninový Sraz, abychom oslavili narozeniny Billa a Toma, kteří budou mít letos kulaté dvacetiny a také narozeniny Gustavovy, který je bude slavit o týden později.
Konečně pro vás máme podrobné info ke srazu.

Kdy: neděle, 30.8. 2009, od 11:00 do 17:00
(klub bude otevřený od 10:30)
Kde: Praha, klub People (Štěpánská 23)
Vstupné: 80Kč (na pokrytí nájmu klubu), členi fanklubu zdarma (po předložení platné členské kartičky)
S sebou: vaše vytisknutá fotka (max. formát 9x13 cm) na tvorbu dárku pro TH

Na programu:
  • Soutěže
  • Tvorba dárku pro TH
  • TH party
  • Narozeninový dort
  • Prezentace
  • Fanshop

Doprovod:
Pokud nejste z Prahy a nevíte, jak se do klubu dostat, bude pro vás připravený doprovod z dobře přístupného místa.
Místo: Václavské náměstí, pod koněm
Čas: 10:00-10:15

Pokud máte zájem o účast na srazu, napište nám prosím na thnachtechechien@email.cz, abychom předběžně věděli, kolik lidí máme přibližně očekávat.
Dotazy a připomínky pište prosím na tentýž e-mail nebo do komentářů na stránce fanklubu (www.tokiohotel-fanklub.cz).

Pro další informace sledujte http://tokiohotel-fanklub.cz/vns4.

Těšíme se na Vás,
FC team


Velký narozeninový sraz 4

Nová TH knížka

9. srpna 2009 v 17:01 | kwikinka |  Novinky
Název: Zamilována do Billa - no a?

Datum vydání: 31. října 2009, onlineshop Amazon

Obsah: Sandra (13) je velká fanynka Tokio Hotel. Její nejtajnější přání je, zažít svou oblíbenou kapelu live na koncertě. Ale její rodiče jsou striktně proti. Co by měla udělat? Sandra má další problém: Anti Tokio Hotel ve své třídě. Ona a její kamarádky jsou jimi utlačovány a dokonce bity. Obzvláště od Iny. Pro fanoušky Tokio Hotel je jasné: Dát anti za vyučenou! Ale jak? Zatímco bojují proti nim, zpozorují, že u Iny je něco jinak. Také Sandřina starší sestra Anja je fanynka TH a už se těší na první koncert, který navštíví se svou bandou přátel. Soudržnost pěti dívek je velmi silná do té doby, než Karin potká milého kluka. Kai, který se podobá Billovi Kaulitzovi, obstará v partě značný chaos v citech a přátelství hrozí rozpad.