Od TH pro fanoušky:-D

Vzkaz z oficiální stránky!

18. října 2008 v 8:52 | kikča=)
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
______________________________________________

17.10.2008
NEUVĚŘITELNÉ! ČTYŘI CENY A SUPER VYSTOUPENÍ!!!
Senzace - Tokio Hotel vyhráli všechny čtyři ceny, kde byli nominováni o poslední noci na Los Premios MTV v Mexiku! Bill, Tom, Gustav a Georg obdrželi tyto ceny v kategoriích "Song of the Year" - MONSOON, "Best Ringtone" - MONSOON, "Best New Artist" - INTERNATIONAL a "Best Fanclub" - VENEZUELA. Kapela chce zakřičet OBROVSKÉ "Děkujeme" všem jejich fanouškům za neuvěřitelnou podporu! Kromě tohoto obdržení prestižních cen, Tokio Hotel taky vystupovali a váleli se svými písněmi "Monsoon" a "Ready,set,go". WOW - jaká to noc!!!! Tokio Hotel jsou první německá kapela v historii, která KDY vyhrála cenu na Los Premios MTV!

Natalie: Takhle jsem se nastrojila pro Billa (dcrs-online.com)

10. října 2008 v 16:56 | kikča=)

Přeložila Monica pro terusky-tokiohotel.blog.cz - nekopírovat bez zdroje!

Před pár dny přišla dvacetidvouletá Natalie B. s tvrzením, že měla 4-denní vztah s Billem Kaulitzem, frontmanem skupiny Tokio Hotel, což vyvolalo velký rozruch.
Ale krásná blondýna z Hildenu (NRW) jde ještě dál. Říká: "Myslím, že jsem byla jeho první..." a dohání tak zvláště dívčí fanynky ke vzteku.
Teď vypráví veterinářka ještě další detaily z údajné milostné romance mezi ní a zpěvákem:
"...Jako tahle fotka. Takhle jsem se nastrojila pro Billa naši první noc..." říká Natalie B.
Ale to není všechno. Natalie se chlubí ještě dalšími pikantními tvrzeními.
"... Tuhle fotku vyfotil sám Bill... mým digitálním fotoaparátem!"
Že jí většina fanynek její příběh nechce věřit a že jí už ode dne, kdy se zpráva objevila na internetu, nadávají a vyhrožují, je jí jedno.
"Jak už jsem řekla, je mi jedno, jestli mi nějaké čtrnáctileté fanynky věří nebo ne. Akorát závidí, že jsem měla to, o čem ony jenom sní... sex s Billem Kaulitzem"

Dopis od TH: Žádejte Monsoon za vašem rádiu

2. října 2008 v 19:13 | kikča=)


Mockrát děkujeme za vaši úžasnou podporu v průběhu několika posledních měsíců - je tak úžasné, co jsme ve Státech udělali možného s vaší pomocí! Právě teď je vzrušující vidět, že americká rádia hrají Monsoon…Cítíme, jak se sen stává skutečností!!! Pokud chcete slyšet náš song Monsoon na vašem rádiu častěji, ujistěte se, že si o něj žádáte kdekoliv můžete.
Díky moc a i nadále rockujte

Bill, Georg, Tom, Gustav

Billův Tour Blog

19. srpna 2008 v 16:04 | kikča=)
Ahoj všichni!
Dneska jsme měli v Chicagu den volna a bylo to nádherné. Ale pojďme začít od začátku - na koncertě v Detroitu a autogramiádě v Oaklandu u Hot Topic. No, koncert v Detroitu byl úžasný, protože místo konání bylo opravdu krásné a fanoušci byli prostě neuvěřitelní…nemohli jsme dostat nic lepšího!
Den po koncertě jsme odjeli našim tourbusem do Oaklandu, kde jsme potkali naše fanoušky v jednom obchoďáku Hot Topic. Zaměstnanci v obchodě byli minimálně ohromeni tak jako my, kolik fanoušků si přišlo pro podpis - to bylo obrovské!
Tyto autogramiády jsou vždycky něco zvláštního, protože se setkáváme s fanoušky tváří v tvář a slyšíme tolik jejich příběhů, co nám říkají a sdílí své pocity. To je skutečně inspirující a mám z toho tolik nápadů pro naše nové songy - díky moc za to všechno!
Poté jsme měli namířeno směrem k Chicagu. Georg a Tom mluvili skoro celou cestu o fanoušcích … která byla ta nejsladší dívka. A vrchol cesty do Chicaga byla zastávka před jedním supermarketem! Bus zastavil přímo před vchodem a já musím říct: Miluju tyto obrovské supermarkety, oni prostě mají vše, co chtějí, včetně mých oblíbených sladkostí, veškerého ovoce a dokonce ptačích budek - vážně, nabízejí ptačí budky…šílené! Navrchu ani nestačili mít pokladní - všechno, co jsem si koupil, jsem musel sám snést na stanici, kde jsem to musel taky zaplatit - ale o tomto malém supermarketovém dobrodružství bude brzo v Tokio Hotel TV!
Krátce poté jsme konečně dorazili do Chicaga, kde jsme měli den volno! Jako obvykle jsme spali opravdu dlouho, ale chtěl jsem prozkoumat město, což je důvod, proč jsem vstal docela brzo - ve 3 odpoledne. Gustav vstal už dávno před tím a Georg odmítl vstát, tak jsem musel otravovat Toma, dokud konečně neřekl, že se se mnou půjde podívat do města! Centrum Chicaga bylo nádherné - slunce svítilo, takže každý musel být ve skvělé náladě! Chicago jako město vypadá perfektně - byla to kombinace těchto obrovských budov jako v NYC a léto, se kterým se setkáváme v LA, což je v podstatě ideální kombinace! Tom a já jsme popadli kafe a po zbytek dne jsme pěkně daleko prozkoumávali město - Tom byl jako turista, celou dobu si od všeho bral obrázky. Na konci dne jsme navštívili stylovou restauraci na pláži a těšili se na západ slunce a zároveň na večeři … naprosto ÚŽASNÝ den!
To je pro teď všechno…
Opatrujte se,
Bill

Tomův Tour Blog

16. srpna 2008 v 9:14 | kikča=)
Všichni vítejte na "Tomově blogu"!
Ano, jsme konečně zpátky na turné! Našim tourbusem cestujeme z jednoho města do druhého, setkáváme se s tolika našimi úžasnými fanoušky a měli některé koncerty tak daleko. Vzhledem k tomu, že je to naše první skutečné turné ve Státech a v Kanadě, byly toho pro nás hodně. Zatím jsme navštívili New York, New Jersey, Montreal a Cleveland. Řeknu vám, že každý koncert, který jsme doposud hráli, bylo svým způsobem zvláštní. Jsme taaak potěšeni nominací na VMAs v "Best Pop Video" a "Best New Artist" díky všem našim fanouškům!
Prošlápnutím pedálu šel náš koncert v New Jersey překvapivě dobře, což mi dělalo trochu starosti. Obvykle se během první show vždycky něco pokazí, ale teď to šlo hladce! No samozřejmě Georg vynechal nějaké noty, ale to se stává pokaždé (lol!).
Na cestě do Montrealu to ale vypadalo, že hladký průběh skončí - a věky jsme museli čekat na kanadské hranici , protože byl před námi bus Greyhound a úředníci prohledávali každé malinké místo - dokonce kontrolovali veškeré oblečení, které si lidi přenesli ve svých zavazadlech. Bezpečností kontroly a kontroly na hranicích určitě nejsou moje záležitost… Prostě nemám s nimi ty nejlepší zkušenosti!
V Montrealu (přesně v Saint-Jean-Sur-Richelieu) jsme vystupovali na úžasném festivalu asi před dvaceti tisíci lidmi. Po celý dne bylo skvělé počasí a po obloze létaly různé druhy horko vzdušných balónů. Nejlepší z nich vypadal jako hlava Darth Vader a já jsem si přál být na palubě! Ale zůstali jsme na místě a hráli koncert, který byl veliký - všichni fanoušci zpívali s námi každou píseň - prostě úžasné!
Po koncertě jsme měli rychlou zastávku v hotelu, kde jsme se osprchovali (ano, Georg taky) a potom jsme jeli přes noc busem do Clevelandu. V busu jsme hráli videohry. Hráli jsme kytarovou výzvu a všechny ostatní lidi jsem samozřejmě porazil - jaké to překvapení!
Potom jsem šel spát a probudil jsem se až na druhý den v Clevelandu, kde bylo opravdu slunečné počasí…alespoň v dopoledních hodinách. Naprostou většinu dne pršelo a to bylo zrovna den volna, tak jsem se díval na DVD. Gustav měl takový malý výlet do Lake Erie, ale když se vrátil, byl celý promočený - ne proto, že skočil do jezera, ale protože začlo dost pršet!
Lidi, řeknu vám, že být na turné v Severní Americe je docela vzrušující - k prozkoumání je tolik nových věcí. Je skvělé být tady a těším se na VÁS na jednom z našich koncertů.
Děkuju za všechnu vaši podporu na koncertech a také na MTV VMAs, kde jste pro nás udělali všechno možné, abychom byli dvakrát nominováni…je to prostě neuvěřitelné. Prosím hlasujte pro nás v "Best New Artist".
Opatrujte se!
Tom

WERCHTER BOUTIQUE FESTIVAL: Zpráva od TH

15. července 2008 v 16:02 | kikča=)
Ahoj všem! Opravdu jsem si užili hodně zábavy díky nedělnímu vystoupení na festivalu Werchter Boutique v Belgii. Bylo úžásné vidět, kolik vás, Tokio Hotel fanoušků přišlo, abyste nás viděli ŽIVĚ! Bohužel došlo k mimořádné události, která zkazila celý zážitek - ke konci našeho vystoupení jsme nesměli hrát přídavek a byli jsme nuceni opustit pódium! Neumíte si představit, jak smutní a naštvaní jsme byli, že jsme lidem ani nebyli schopní říct "čau".
Na návrat do Belgie se velmi těšíme a koncert uděláme delší.
Uvidíme se brzo, jste ti nejlepší! Bill, Tom, Gustav & Georg
http://tokiohotel.pop24.de/tokiohotel2/index2_en.php

Zprávy od Billa z Německa

28. května 2008 v 19:06 | kikča=)
Ahoj všem, tady je Bill!
Jsme zpátky v Německu a co vám můžu říct? Měli jsme se opravdu skvěle v Severní Americe! Naše poslední show v Montralu byla prostě neuvěřitelná - takové energetické a nadšené publikum! Lidi, byli jste tak hlasití během celé show, že jsme na podiu neslyšeli sami sebe a to milujeme! Po příjezdu zpátky do Německa na nás čekalo opravdu velké překvapení: V pátek večer vysílal německý hudební kanál VIVA jejich ocenění COMET! Byli jsme nominování ve třech kategoriích a vyhráli čtyři ;-) !!! "Best Live Act", "Best Band", "Best Video". Na konci show jsme dokonce obdrželi cenu s názvem "Super Comet", která je podstatě dána vítězi všech vítězů večera... absolutně OHROMUJÍCÍ, že jsme ji dostali my!!! Všemi cenami určené hlasováním nám ukazujete, jak úžasní jste a jak neuvěřitelná je vaše podpora! Skutečně jste nás dostali!
Všichni nám musí kvůli vám závidět - tuším, že skutečně máme ty nejlepší fanoušky VŮBEC!!!
Dávejte všichni na sebe pozor!
Bill
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Tomova zpráva na Alloy

17. března 2008 v 19:03 | kikča=)
Sedím v našem tourbusu, je 3 hodiny ráno a jsme právě na naší cestě z Paříže do Dijonu! Hráli jsme dva dny po sobě v Bercy (Paříž) pro 17.000 fanoušků každou noc. Je taaaak úžasné být na turné. Cestujeme s našimi tourbusy z města do města. Po každé skonečené show opouštíme město a jedeme do dalšího. Ráno vstaneme, připravíme se, jdeme na zvukovou zkoušku a uděláme nějaké rozhovory - v podstatě je to každý den to samé.
Pro náš volný čas máme sebou stolní tenis a stolní fotbal, abychom v našem zákulisí měli nějakou zábavu. Pravděpodobně nebudete překvapeni, že vlastně ve všem vedu. Ostatní tři se tvrdě snaží, ale nemají sebemenší šanci - to stejné je s holkama. I když jsem totální noční člověk, musím už teď jít! Opatrujte se a brzo se vám ozvu!
Tom
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/

Z-Z-Z-Z- Změny

11. března 2008 v 19:04 | kikča=)
Ahoj všem, tady je znova Bill z Tokio Hotel.
Právě jsme rozjeli naše třetí evropské turné včera v Bruselu. Neměli jsme moc času na zkoušení na turné a nové podium dostalo finalních úprav v posledních minutách - plán byl těsný! V každém případě, v neděli v 7 hodin ráno jsme vyrazili s našimi busy...ANO! KONEČNĚ, myslel jsem si, JEDEME DO Bruselu!! To je první turné, kde máme dva busy - Gustav a Georg mají jeden a já ten druhý s Tomem!
Když jsme se v pondělí dostali na místo, poprvé jsme viděli naše podium - je úžasné. Potom, co jsme kontrolovali žárovky a dráty, jsme na něm vystupovali! Celková show je teď sestavena na jiném způsobu, takže všechno je pěkně neznámé a proto jsme většinou bláznili, až budem vystupovat. Ostatní kluci a já jsme přemýšleli nad tím, co se by mohlo být špatně a co bychom mohli možná zapomenout. Ale jak jsme byli na podiu, všechno šlo skvěle a teď jsme šťastní.
Dneska vystupujeme v Rotterdamu, ale víc vám řekneme příšte - opatrujte se!
Bill
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/

Vzkaz od Toma z Kanady!

20. února 2008 v 19:38 | kikča=)
Přeložila Iwush pro www.tokio-hotel-de-4ever.blog.cz
Kopírujte pouze se zdrojem!!!!
Minulý čtvrtek jsme přijeli do Kanady a ted' jsme přímo v Torontu.Sedím tady v mém hotelovém pokoji a přemýšlím nad tím jaké to je tady bejt a musím říct ,miluji to tady.. Máme za sebou už dva koncerty v Montrealu v sobotu a v Torontu v neděli .Od té doby jsme udělaly už mnoho interview.Byly jsme velmi překvapeni ,jak nás tady každý zná.Viděli jsme jak jsou vyprodané lístky a plné ulice fanynek.Naše fanynky měli pro nás všechno úplně připravené,řvaly,tancovaly,mluvily německy a zpívaly naše songy a ještě musím dodat že výborně vypadaly, viděly jsme to u obou koncertů . Což mě teda velmi potěšilo!

Dnes sme byly v CN Tower, bylo to zajímavé a velmi vysoko ,Georg má totiž strach z výšek,zezačátku teprve pak to překonal.Poté sme šli do MuchMusic, tam sme byly jako hosté při show. Dokonce sme i moderovaly s pár slovíčky v němčině ( to bylo velmi skvělé) a také ještě live hráli "Ready Set Go" -To bylo taky cool .

No ano ještě musím říct,že moje zavazadla jsou už zbalené zítra odlítáme L.A. Určitě jste už musely vidět můj pokoj,moje věci a já samozřejmě potřebuju hodinu k tomu abych si všechno zabalil.
Zatím!
---Tom

Omluvný dopis od Billa

21. října 2007 v 19:42 | kikča
thfranbrieffrance124200la8.jpg picture by thsfan18
Milí fanoušci,
Rádi bychom vás informovali, že nebudeme moci s vámi rockovat na plánovaných koncertech v Marseille a Montpellier. Není nic horšího pro muzikanta, než to, že nemůže vystupovat, ale bohužel v tuhle chvíli opravdu nemůžu zpívat. Probírali jsme to s mnoha doktory, ale nikdo z nich mi nedokáže pomoci, naopak mi zakázali příští dny zpívat. Neměli jsme tedy na vybranou a museli zastavit turné na příští dva dny. Velice se omlouváme za to a chceme se omluvit všem fanouškům, kterých se to týká a doufám, že mi bude brzy opět líp. Díky za všechny vaše "Brzy se uzdrav" e-maily, které jste mi poslali. Prosím, nezlobte se na nás!
Díky vám všem!!! TOKIO HOTEL
Bill, Georg, Tom, Gustav

Pohlednice od Georga z Milána

17. června 2007 v 20:52 | Míša
postkartemilano.jpg
Ahojky všichni!!
Italové nás nechtěli nechat přistát. Italský dispečink stávkoval, prý to Italové dělají často, jak nám řekla naše letuška!! Náš příjezd byl dost stresující, ale opravdu cool to bylo na "Festaval Bar". Byli jsme tam se Stern TV, která vám ukáže, jak jsme si tam všichni žili. Od největší italské hudební události po našeho řidiče, který nám řekl pár sprostých italských slovíček...které nikdy nepoužijeme!
S láskou
Georg, Gustav, Bill, Tom

Pohlednice od Toma ze Stockholmu

15. června 2007 v 18:23 | Míša
Kluci se rozhodli, že se s námi "podělí" o místa, která navštívili. A tady je hned první pohlednice ze Stockholmu se vzkazem od Toma (ale podpisy všech)!
_____________________________________
postkartestockholm.jpg
Ahoj lidičky, měli jsme teplé přivítání ve Švédsku s hodně sluníčka, ale náš jazyk se tu těžko používal - takže jsme znova potřebovali naši špatnou angličtinu. Dnes jsme měli autogramiádu a navštívili jsme Ikeu a jezdili na losovi a měli jsme křupavý chleba k večeři ;-) Ale opravdu byl náš výlet skvělý, cool lidi, opravdu sympatická země a naše album se přímo vyšplhalo na top hitparád! Zítra budeme v Madridu!!!

Vzkazy od Tokio Hotel

19. května 2007 v 14:50 | kikča=)
Mno tak tohle sem našla na netu ... vzkazy od TH
↓↓

co pro nás apsali th po ECHO 2007?

30. března 2007 v 21:57

Čau lidi!

Co den, co noc! Ještě nemůžeme uvěřit, že se tohle všechno opravdu stalo. Nečekali jsme, že obdržíme tohle ECHO. Naše překvapení tedy bylo ještě větší. Je to fakt cool!
Můžeme stěží popsat, co to pro nás znamená. Nejen, protože je to uznání práce, kterou jsme udělali, ale hlavně protože vy jste to udělali touhle cestou - tahle cena přišla od vás, NEJLEPŠÍCH FANOUŠKŮ NA SVĚTĚ.
Víme, že není dost možností, jak vám oplatit všechno, co pro nás děláte - nezáleží kam a kdy přijedeme, jste už tady a čekáte na nás.
Proto a taky za všechny dopisy, které od vás dostáváme každý den, za vaši podporu a skutečnost, že vy nás vždycky podržíte, chceme říct DĚKUJEME a tuhle cenu věnovat vám.
Za pár dní začne naše další tour. Jsme opravdu štastní, že vás zase uvidíme. Jsme zvědaví, jak se vám bude líbit překvapení, které jsme si pro vás nachystali.
Velké díky Vám!
Váš Tom, Bill, Gustav & Georg.

recept od dvojčat

15. dubna 2006 v 16:37
Tohle je recept na dvojčátkovy oblíbený Schmalzkuchen :) To je to jídlo, jag ho řešili před Vánocema na VIVA :D Sou to nějaký "mastný koláče" :D
Na jednu porci:
  • 500g pšeničné mouky
  • 250g práškového cukru
  • 350g vepřového sádla
  • 5g citronové kůry
  • 5g kypřícího prášku
  • lžička soli
  • 2 vejce
Omyj pořádně citron a nastrouhej z něj kůru. Z přísad uhnětej těsto a z něj potom rolku o průměru 5 centimetrů. Ty dej asi na hodinu do lednice. Nakonec z rolky nakrájej asi centimetr tlustá kolečka a dej je na vymaštěný a moukou vysypaný plech. Peč na 200° a občas zkus konzistenci těsta. Až se nebude lepit, máš hotovo.

další pro fandy

15. dubna 2006 v 16:34
Tenhle dopis napsal Bill fanouškům po tom, co vyhráli The best newcomer na Einlive krone :) Byli asi docea dojatý ;D
Milí fanoušci,
Od léta sme dostali přes 10 000 dopisů-to nás strašně těší, každý jeden je pro nás jedinečný! Dokážete si představit, že ne vždy stihneme ihned odpovědět, i když to děláme strašně rádi. Dělá na nás ohromnej dojem, jak nápadný ty dopisy sou a kolik lásky a času na to vynaložíte… za to vám chceme poděkovat!
Uplynulý týdny pro nás byly hodně vzrušující, splnil se nám náš největší sen- uveřejnit naše songy, sme teď hodně na cestách a zažíváme taky úžasný věci! Jako včera, když sme vyhráli nejlepšího nováčka. Toe supa cool!
Stejně jako náš novej singl "Schrei" , kterej sme nedávno zveřejnili. Sme strašně napjatý, jak se vám bude líbit, pže je to jeden z ašich absolutně nejoblíbenějších songů. Je o tom, že si dycky musíte jít svojí cestou, bez ohledu na to, co je proti vám a jak moc musíte bojovat. My sme toho jasnym příkladem- nenechat se ovlivňovat a zůstat sami sebou. Ale to není všechno, na našem Maxi-single-schrei-albu najdete další dva nový songy, který doteď nebyly zveřejněný a na cédéčku Schrei nejsou.
První je "Zpověď" (Beichte). Tam chceme vyjádřit, že člověk by si občas měl vychutnat malej hřích, jako třeba zůstat ráno dýl ležet v posteli a do školy přijít klidně pozdě, i když je to očima ostatních totálně špatně braný…
A další "Temný" (Schwarz), k tomu patří i tohle: Vznikl v noci, když sme jeli našim tourbusem, všude okolo byla tma. Ta jediná se před náma vynořovala a hned pohlcovala světla protijedoucích aut ve zpětnym zrcátku… Máme rádi ten řádek "pro to sme se narodili" (dafür wurden wir geboren), to odráží všechno…
Taky sme neuvěřitelně překvapení, že sme tolik úspěšný, a vy víte, že vám za to strašně moc děkujeme. Vy ste skutečně ti nejlepší fandové, jaký sme si mohli přát, a vždycky se těšíme, když vidíme na konzertech nebo jinejch událostech známý tváře. Toe úžasnej pocit…
Teď deme od 4. Prosince na vlastní turné, a vy si určitě umíte představit, že to pro nás hrozně moc znamená. Přejem si colláckej čas s váma.
Let´s rock´n´roll!
Vaši Bill, Tom, Georg a Gustav z Tokio Hotel


vzkaz

15. dubna 2006 v 16:06
a tady je překlad:Vy ste ti největší, touhle cestou vám prostě chceme poděkovat za všechno, co pro nás děláte! Jen díky našim fanouškům jsme mohli dosáhnout zlaté desky, dvou COMET, krásný pošty a tolika lidí, co přijdou na naše turné! To je prostě neuvěřitelný! A vy tam venku jste toho součástí- díky za vaší podporu, jen tak dál!
Rock on! TOKIO HOTEL
 
 

Reklama