Rozhovory & Články

Bill Kaulitz je zase Arthur!

18. srpna 2009 v 15:23 | kwikinka
Tokio Hotel frontman Bill Kaulitz zase mluví titulní roli v pokračování fantasy-dobrodružství Artur a Minimojové 2 - pomsta zlého M.

Berlín (ots) - Bill Kaulitz, zpěvák momentálně nejúspěšnější německé kapely Tokio Hotel, je zase nejpřednější hlas hlavní postavy Arthura ve filmu Luca Bessonse, Artur a Minimojové 2 - pomsta zlého M, který jde 26. listopadu do kin.

Bill Kaulitz již podruhé vklouzl do role udatného hrdiny Arthura. V roce 2007 zpěvák roli už jednou namluvil, svého času poprvé.

O jeho znovu obnoveném dabování v Artur a Minimojové 2 vypráví 19letý nadšeně:

"Když jsem Artur a Minimojové 2 viděl, byl jsem zase nadšený. Těší mě, že příběh Arthura zase pokračuje a těší mě, že mu můžu dát znovu můj hlas. Samozřejmě jsem byl zase nervózní! Ještě to pro mě není tak běžné, stát za mikrofonem jako dabér a přesto to také bylo jako přijít domů. Arthur mi opravdu přirostl k srdci."

[..]

Život ve vosku… je fantastický!

12. července 2009 v 14:23 | kwikinka


Jméno: Aleksandra
Bydliště: Německo
Billova údržbářka v muzeu Madame Tussaunds
Web: madametussaunds.com

Monsun: Navštívil už Bill svou voskovou figurínu?
Aleksandra: Tohle nevíme nebo spíše: nemáme povolení o tom mluvit. Ale osobně si myslím, že ještě ne. :)

Monsun: Trochu nám řekni, co všechno musí voskový Bill vydržet? Jsou k němu fanoušci milí?
Aleksandra: Fanoušci jsou k němu vždycky milí, není tady absolutně žádný problém. Bohužel, situace je jiná s lidmi, kteří ho nemají rádi. Pózují s ním a přitom dělají, že zvracejí. Bill je také figurína, na které se většinou nejdéle čeká… pravidelně za den čistíme jeho vlasy, protože lidé se jich dotýkají a také je vytrhávají, což je obzvlášť těžké to opravit - jeho vlasy sami nevyrostou. Jeho nehty jsou zlomené a my musíme dávat pozor, aby někdo neukradl jeho náramky a řetízky.

Monsun: Teď když má Bill nový účes, přizpůsobí to Madame Tussaunds také voskové figuríně?
Aleksandra: Ne, figurína zůstane tak, jak je, jen tehdy, kdyby o to Bill požádal, aby se změnila. Pokaždé, když přijímáme novou figurínu do našeho muzea, s pravou osobou se dělá zvaná 'tvarovka', kde se projednává směrnice zhotovení a ta také musí být oběma stranami odsouhlasena. Potom se sjednotí vzhled figuríny, udělají se fotky ze všech stran (k tomu musel také Bill pózovat na točnici, aby mohli naši fotografové rovnoměrně udělat jeho fotky). Když je všechno připraveno, podepíše se titulní strana designové mapy, na které se fotka vždycky nachází zpředu. Bill svým podpisem vydal povolení, udělat figurínu stejnou, jako je na mapě a bez jeho povolení nesmí být na figuríně změněny ani malé detaily. Proto je to také tak důležité, že figurína bývá pravidelně upravována - vlasy musí vypadat stejně jako na designové mapě. Momentálně je rukáv u bundy na Billově pravé ruce rozepnutý; protože někdo zlomil pár nehtů a dokud se to nenařídí, zůstane ruka zakrytá.

Monsun: Odkud je většina fanoušků, kteří chtějí vidět Billa?
Aleksandra: No ano, většina je jistě z Evropy. V MT muzeu v Berlíně máme hodně asijských návštěvníků, ale ti ho vlastně neznají.

Monsun: Chodí fanoušci jenom proto, aby viděli Billovu figurínu?
Aleksandra: Ano, chodí. Posledně tady byla dívka, která se fotila dlouhých 90 minut ze všech stran a ve všech možných pózách se fotila jenom s Billem. Stále dávala nějakým návštěvníkům foťák do ruky, aby jí vyfotili s Billem, bylo to opravdu vtipné.

Monsun: Byl nějaké vtipný zážitek, který jsi měla s Billovou figurínu?
Aleksandra: Je známo, že ve Švýcarsku jsou dva Billovi a Tomovi dvojníci a když tam oba dva byli, bylo to fakt něco! Oba vypadali opravdu skutečně - především dvojník Toma! Ten měl skutečně stejnou chůzi a stejný postoj, to opravdu mátlo. Všichni ostatní návštěvníci si mysleli, že je to pravý Tom a všichni jak pobláznění ho a Billovu figurínu začali fotit!!! Patrně si tady hodně bavil.

Monsun: Je něco, co bys chtěla vzkázat čtenářům Monsun, kteří v budoucnu chtějí navštívit muzeum Madame Tussaunds?
Aleksandra: Prosím, prosím, nepokoušejte se vytrhávat vlasy Billa! Vlasy u voskových figurín nemohou vůbec tak dobře restaurovány - k tomu se musí figurínu na dlouhou dobu poslat do dílny, protože když jsou vlasy jednou venku, potom jsou pryč a figurína dostane pomale ale jistě kamenný náhrobek a vypadá skutečně hrozně. Kromě toho dávejte pryč nehty z tváře. Existuje zase hodně lidí, kteří chtějí vyzkoušet, zda je figurína opravdu z vosku - samozřejmě, že je! Jednotlivé škrábance se ještě dají spravit, ale někdy to překračuje hranice a hlavní barva je kompletně zničená a potom jde figurína zase na dlouho do dílny a nikdo z toho nic nemá. Takže vždycky pěkně opatrně!

Tokio Hotel: Zase nové vzhledy

11. května 2009 v 19:44 | kwikinka
Iloveradio.de začátkem března ukázalo fanoušků z celého světa exkluzivní fotky nového stylu Billa Kaulitze.

O dvě měsíce později přichází iloveradio.de prezentovat opět exkluzivní nové fotky Kaulitz Twins - z exkluzivní akce v berlínské Puro Sky Lounge, zase s novými, mimochodem vytříbenými styly.

Novými fotkami upoutával víc pozornost Tom Kaulitz než jeho bratr Bill: Důvod: Tom přišel v pátek (8.května) na půlnoční koncert Solange Knowles "nahoře bez".

Beyoncé's party po koncertě

11. května 2009 v 19:44 | kwikinka
Soulová diva Beyoncé Knowles a její sestra Solange slavily noc v Puro Lounge.

Dvě proslulé krásky soulu v tour horečce. Sestry Beyoncé (27) a Solange Knowles (24) nejsou teď k zastavení. Dneska Paříž, pozítří Barcelonaa. Jejich zastávka v Berlíně a následná párty nebyly k zastavení.

Tak Beyoncé ("Single Ladies") po své vyprodaném koncertě v sobotu v O2 World aréně slavila dál na After-Show-Party v Puro Lounge. V noblesním klubu předvedla sestra Solange exkluzivně tajný koncert v malé VIP místnosti. Fanoušci z řad celebrit jako Bill a Tom Kaulitzovi z Tokio Hotel relaxovali na kožené pohovce. Lucy Diakovska z "No Angel" to rozjížděla na tanečním parketě.
...

Tokio Hotel navrhli kolekci „Fashion Against AIDS“

5. května 2009 v 20:47 | kwikinka

Stalker-skandál minulých týdnů je pryč, teď jsou Tokio Hotel zase na titulkách: Teenie kapela dělá módu pro H&M!

Zpěvák Bill a kytarista Tom Kaulitz (oba 19), bubeník Gustav Schäfer (20) a basista Georg Listing (22) navrhli vlastní kousky pro novou kampaň od H&M - "móda proti Aids".

Přitom stojí Magdeburčani v řadě u mezinárodních celebrit jako Katy Perry (24), erotická tanečnice Dita von Teese (36) a Yoko Ono (76), které také navrhly trička, šaty a topy pro tuto švédskou textilní společnost. 25% z výnosu půjde na projekty proti Aids.

Podívejte se na výstřední styl zpěváka Billa, smí tady být pár zajímavých částí: H&M-šéf designérka: "Designy připomínají díky svému bílému, světlému a graffiti inspirovanému potisku vzhled 80.let"

Všechny kousky kolekce "Fashion Against AIDS" budou k dispozici od 28.května v obchodech H&M.

Je Tom násilník? BRAVO zná pravdu!

23. dubna 2009 v 16:25 | kwikinka

Tokio-Hotel-Star Tom udeřil dívku do obličeje! Ale BRAVO zná tajemství, které za tím je!


Fanoušci jsou šokováni! Jinak tak milý Tokio-Hotel-kytarista Tom Kaulitz (19) vybouchl a udeřil dívku do obličeje! Síla! Náš Tokio-Tom násilník? Co se stalo? Čerpací stanice v Bahrenfeldu v Hamburku, Tom chtěl natankovat svoje černé Audi R8. Najednou se objevily čtyři fanynky. Jedna dívka, Perrine D. (21) fotila star s bleskem přes okno auta. Na to měl Tom vyhodit cigaretu z okna. Perriene vzala oharek cigarety, típla ji na okno jeho auta. Tom vyskočil z vozu, rukou ji vrazil do obličeje, trčil do ní, než spadla na zem. Potom Tom odjel pryč.

Perrine zavolala policii, sanitka ji převezla s monoklem pod okem a zraněním ucha do nemocnice. Taková scéna byla zaznamenána na kameru čerpací stanice. Teď bude proti Tomovi vznesena žaloba za ublížení na těle. Ale co za tím opravdu stojí?

Zasvěcenec říká: "Dívky, které byly zapojeny do incidentu na čerpací stanici, nebyly žádné fanynky - ale skupina agresivních stopařek." Dívčí gang z Francie, který se jmenuje "les Afghanes on tour". Jsou většinou zakryté nebo maskované. "Už téměř půl roku jsou v obležen bytů členů kapely, hází vajíčka po autech a nevyhrožují dokonce kapele, ale jejich rodinám - dokonce také některým fanouškům." To potvrdil také producent Tokio Hotel, David Jost (36) z LA pro Bravo. "Jedna z těch dívek-stopařek, zaútočila 8.dubna také na rodinného člena Billa a Toma" vypráví. "Další den jsme rovnou proti dívce podali oznámení - teď jsme podali další trestní oznámení."

Ale co mají tyhle Francouzsky proti Tokio Hotel? Zasvěcen z kruhu fanoušků říká: "Před rokem si jedna z těchto francouzských dívek pronajala byt ve stejném místě jako dvojčata." Ale Bill a Tom chtěli mít doma svůj klid a ve svých málo volných dnech nerušeně odpočívat. "To ale stopařky nechtěly akceptovat a byly naštvané. Tak vypracovaly šílený plán - zničit Tokio Hotel! Díky měly zjistit všechny adresy rodinných členů, bodygardů a členů kapely, aby uskutečnily svůj plán. Jsou všude, číhají na ně na každém kroku!"

"Les Afghanes on tour" (vzhledem k maskování přes arafatky) číší totální strach u Tokio Hotel a jejich fanoušků. Dokonce poslaly Tomovi, Billovi a spol výhružný dopis. "Hází vejci, přivádí ostatní lidi k pláči - a nepřestanou, protože jim to připadá jako zábava." Kluci z Tokio Hotel také osobně prosili čtyři dívky, Angelique, Noemie, Aurore a Perriene, aby přestaly. Je Tomova reakce také jenom kvůli neustálému trápení jeho rodiny, přátel, kamarádů kapely a fanoušků? "Víc než půl roku kluci proti tomu nic nedělali - jen prosili o klid. Tenhle gang chce kapelu zničit -a s tímhle jsou už o krok dál," obává se zasvěcenec.

U TH fanoušků jsou "les Afghanes on tour" už delší dobu obavou. MelovesBill na internetu píše: "Toma pronásledovaly už dost dlouhou dobu!" Jean19 říká: "Agrese je blbá. Ale Tomovi rozumím. Někdy jsou nervy prostě u konce." Násilí přesto není žádné řešení… V tomhle je BRAVO pro vás…

source: DE Bravo 18/09

Bill nebo Pocher: Kdo je víc cool?

23. dubna 2009 v 16:25 | kwikinka

TV-komik Oliver Pocher (31) vystupoval v šesté řadě "Německo hledá Superstar" jako Bill Kaulitz z Tokio Hotel. Zvolte, kdo je víc cool: Pocher nebo skutečný Bill...

"Tuhle píseň věnuju sobě," vychloubal se Pocher v sobotu před "Německo hledá Superstar". Později vystoupil s "Durch den Monsun".

Pocher to vzal s humorem, ale vrchní porotce Dieter Bohlen (55) se ukázal trochu ovlivněn. Když Oliver Pocher zpíval, opustil sál, pravděpodobně kvůli záchodu.

Pocher je v dalším kole. Pozvání na další show přijal a vtipkoval: "Možná mi může Dieter napsat song..."

Byl by Bill Kaulitz ohromen vystoupením Olivera Pochera? Může ještě něco okopírovat? Hlasujte!

zdroj: Bild

Státní návladní vyšetřuje Toma Kaulitze

23. dubna 2009 v 16:22 | kwikinka
Státní návladní vyšetřuje Tokio Hotel-kytaristu, Toma Kaulitze. "Začali jsme řízení kvůli případnému
podezření ublížení na zdraví," řekl mluvčí Wilhelm Möllers. Jak jsme informovali, měl 19letý na čerpací stanici Stresemannstraße (Bahrenfeld) uhodit do obličeje Francouzsku Perrine D. (21). Její právník podal minulý pátek proti Kaulitzovi trestní oznámení.

Spor začal poté, co 21letá nedopalek cigarety, kterou měl po ní Kaulitz hodit, típla o jeho auto. Podle výpovědi Tokio Hotel-manažera, Davida Josta, se jedná o stopařky. Měly členy kapely a jejich rodiny už týdny pronásledovat a napadat. O tom však nemá státní zástupce žádné důkazy. "Zatím jsme neobdrželi žádné konfrontují důkazy", uvedl prokurátor Möllers.
Tomovi Kaulitzovi bylo nabídnuto právní slyšení.

zdroj: http://www.abendblatt.de/daten/2009/04/21/1129712.html

Policejní zpráva: Střetnutí na čerpací stanici

23. dubna 2009 v 16:21 | kwikinka
Hamburk - 15.4.2009, 23:00 hod., Hamburk-Bahrenfeld, Stresemannstrasse

Po fyzickém střetnutí mezi 21letou mladou ženou a 19letým muzikantem ve středu pozdě v noci, zahájila policie v Hamburku vyšetřování.

19letý byl se svým autem na čerpací stanici v Hamburk-Bahrenfeld. Je zřejmé, že tam byl poznán 21letou, která byla v doprovodu čtyř kamarádek. Žena sdělila policii, že zaklepala na okno, aby si mohla 19letého vyfotit. Muzikant stáhl okno a vyhodil z okna cigaretu. Dospívající po ní pravděpodobně cigaretu hodil. Mládá žena chtěla cigaretu zničit a típla ji na okno auta. Na to 19letý vystoupil ze svého vozidla a mělo dojít k fyzickému střetnutí.

Před příjezdem policie muzikant se svým autem už odjel, takže nemohl být vyslechnut. Policie zaznamenala na obličeji 21leté lehká zranění.

Probíhá trestní vyšetřování.

zdroj: http://www.presseportal.de/polizeipresse/pm/6337/1387890/polizei_hamburg

Militantní fanynky pronásledují Tokio Hotel

23. dubna 2009 v 16:21 | kwikinka


Členové německé chlapecké kapely Tokio Hotel a jejich rodinní příslušníci jsou již po několik let oběťmi stalkingu, čili nebezpečného obtěžování. Pronásledují je maskované dívky.

Agentuře DPA to v neděli potvrdil manažer skupiny David Jost, podle kterého se kvůli obtěžování idolové mnoha dospívajících dívek museli již několikrát přestěhovat.

Nyní devatenáctiletého Billa Kaulitze a další členy skupiny nenechají na pokoji maskované dívky. Jost uvedl, že s tím také souvisí nedávný incident, při němž Billovo dvojče Tom dal na benzínové stanici facku jednadvacetileté ctitelce. Případ vyšetřuje policie.

"Tyto maskované dívky nejsou žádné fanynky, jsou to militantní stalkerky, to už s fanouškovstvím nemá nic společného," řekl Jost. Po útoku na jednoho člena rodiny Kaulitzových podala skupina na dívku trestní oznámení. Právní zástupci chtějí docílit toho, aby se podobné agresorky nesměly k členům skupiny a jejich rodinným příslušníkům přibližovat. Stalking je v Německu trestným činem, hrozí za něj až tři roky ve vězení.


Skupina Tokio Hotel z Magdeburgu patří v posledních letech v německojazyčných zemích ke komerčně nejúspěšnějším kapelám. Dvojčata Kaulitzova i další dva členové kapely ale dokázali strhnout davy fanynek i jinde, Českou republiku nevyjímaje

zdroj: blesk.cz

Bild: Fanoušci diskutují stále víc

20. dubna 2009 v 16:25 | kwikinka

Fanoušci stále víc diskutují o výbuchu Tokio Hotel kytaristy, Toma Kaulitze.

Poté, co BILD uvedl, že dívka, kterou Tom udeřil do obličeje, je členkou gangu stopařek jménem "les afghanes on tour", někteří fanoušci teď chápou Tomovu rekaci. Gang měl kluky z Tokio Hotel pronásledovat už měsíce a ohrožovat matku dvojčat Kaulitzových.

"Všichni víme, jak hodně pro ně jejich matka znamená," píše uživatel "Channy" a dál si myslí: "Tom to momentálně viděl červeně, čemuž osobně také rozumím. To ale není žádná omluva za co, co udělal."

Uživatel "tomi1" ještě pokračuje: "Tom by 'fanynku' určitě bezdůvodně neuhodil. Prosím, kdo je tak nemocný a nervuje kluky půl roku a tipne cigaretu na okno auta. Přece každý rozumí, že musel jednou vybouchnout."

"tracyg" to vidí úplně jinak: "Nemám slov, když si to tady všechno čtu. Tom sedí ve svém zamknutém autě. Jak se může cítit ohrožený?" A pokračuje: "On se mohl nějak ukrýt, ona ne. Poslouchejte, pro něj neexistuje žádná omluva."

Také "7Together" si myslí: "Kvůli vlastnímu rozptýlení budou teď některé fanynky brány pod nůž."

"Channy" napsala zajímavou otázku: "Momentálně spíše přemýšlím, jestli to nebylo od té holky moc dobře nastrojené. V dopise psala, že chce klukům dopřát hororové časy. A co v tomhle může dělat někdo slavný?"

source: Bild.de

Ross Anthony, Joey Kelly a domovník mluví o Tomově útoku

18. dubna 2009 v 8:35 | kwikinka
Ross Anthony: Jestli je to skutečně takhle a Tom ji opravdu uhodil to obličeje, potom je to neomluvitelné, protože i jako celebrita musíte mít respekt před fanoušky.

Joey Kelly: Tyhle hardcore-fanoušky jsme taky měli, ale díky bohu, teď už je nemáme...jsou nebezpeční! Jednají jako duševně nemocní lidé. Bezpochybně. Jsou opravdu nebezpeční. Například, když neupoutají vaši pozornost, pokoušejí se vás zničt.

Hodně lidí se ptá, jak dlouho tohle Tokio Hotel vydrží: Křičení dívek všude, kde se kluci objeví na veřejnosti. A dokonce před jejich bytem v Hamburku jsou viditelné stopy fanoušů, kteří přesahují míru hranice. Tyhle graffiti jsou neškodnou součástí šílené lásky fanoušků, jak nám řekl domovník.

Domovník: Opatřní nebyly určitě příjemné, především v poslední době. Mají hodně problémů si teenagery držet od sebe. Dokonce musela být povolána policie, protože fanoušci byli tak arogantní, že je ani hlídač nemohl odtrhnout.

Je těžké si představit, že Ross Anthony může jednoho dne takto vybouchnout. Ross Anthony je něco jako šťastná osoba. A stále - nebo možná kvůli tomu, že už má s fanoušky špatné zkušenosti: Jedna žena s ním chtěla dítě a později mu hrozila smrtí. Přesto Ross Anthony stále říká, že kontakt s fanoušky je pro něho extrémně důležitý.

Ross Anthony: Můj problém je, že jsem k lidem příliš otevřený. Dotýkám se mých fanoušků, obejmu je a někteří mají pocit, že by mohli mít ode mě i něco víc. Ale to je můj problém. Ale nemůžu to změnit, jsem prostě takový.

Joey Kelly se změnil. Teď je víc klidnější než dříve. Před sedmi lety rozbil sklo auta u jedné fanynky, která ho neustále pronásledovala. Nebylo to ok, jak dneska říká, ale stále je to velký rozdíl mezi tím, co udělal Tom Kaulitz.

Joey Kelly: Bráníte se, ale nemusíte lidi mlátit. Úplně jasné. A ženu už vůbec ne. To je šílené. To nemůžete. Objekt jako auto - to je něco jiného. Ale žena? Tohle ne.


Bild - Proč se Tom takto zachoval?

18. dubna 2009 v 8:34 | kwikinka

Hamburk - Co za zlost se v něm objevila?

Tom Kaulitz (19) z rockové kapely Tokio Hotel vyváděl na čerpací stanici, udeřil fanynku do obličeje. Přitom je dvojče zpěváka Billa Kaulitze (19) známý tím, že obzvlášť ke svým fanouškům je vždycky velmi milý.

Tomův útok byl natočen kamerou. Bild-reportér video viděl. Hamburk Bahrenfeld, 23:12, čerpací stanice "Aral". Mladá žena (21) poznala Toma v jeho Audi R8, fotila ho bleskem před okénko. Tom vyskočil z vozu a udeřil dívku plnou pěstí do obličeje. Potom ji strčil k zemi. Další dívka byla Tomem odstrčena na zadek jeho vozidla. Krátce na to nastoupil muzikant zase do vozidla a odjel. Žena zavolala policii a nahlásila to. Potom byla odvezena do nemocnice. Má monokla pod okem a zranění ucha.

Na policii mladá žena vypověděla, že Kaulitz před potyčkou stáhl okénko a hodil po ni zapálenou cigaretu. Ona ji ze země vzala a típla ji o okno, kvůli čemuž Tom vystoupil.

BILD zjistil: Dívky byly fanynky, kteté Toma pronásledovaly z jeho lüneburského nahrávacího studia, aby dostaly autogram.

Včera bylo proti Kaulitz zahájeno vyšetřování kvůli fyzickému napadení. Hamburský policejní mluvčí Ralf Kunz pro BILD: "Bude mít možnost, se k věci vyjádřit."

Tom Kaulitz a jeho managemant nebyli včera pro BILD k zastižení.

Tom Kaulitz se měl dopustit násilí

16. dubna 2009 v 18:54 | kwikinka

Fanynka ho nemohla údajně nechat: Tom Kaulitz, kytarista Tokio Hotel, chtěl v Hamburku natankovat a měl být přitom obtěžován francouzskou turistkou. Než stlačila cigaretu na lak jehoauta, Kaulitz vybouchnul a údajně ji udeřil.

Kolem jedenácté hodiny večer ve středu zastavil Tom Kaulitz se svým autem Audi na benzínce v Hamburku. Jedna francouzská turistka popovou hvězdu na čerpací stanici poznala, jak uvedla hamburská policie. Mluvila s ním a zkoušela navázat rozhovor. Přitom byla dívka zřejmě velmi dotěrná. Od reagoval odmítavě. To Francouzsku frustrovalo a tak měla na lak Audi Kaulitze stlačit cigaretu.

Žena, která tam byla v doprovodu čtyř kamarádek poznala Audi, ve které seděl Kaulitz a chtěla ho vyfotit. Podle ženy stáhl Kaulitz okénko a hodil po ní zapálenou cigaretu, kterou ona sebrala a slačila na lak auta.

Situace se stupňovala: Kaulitz vystoupil a údajně ji uhodil tak, že dívka spadla na zem. Dostala ránu pod okem a zavolala policii. S jejich příjdezdem Kaulitz odjel, takže se ho na to úředníci nemohli zeptat. 19letý ale dostane příležitost se k případu vyjádřit, řekl policejní mluvčí. Fanynka se cítila zraněná, tak na čerpací stanici zavolali sanitku. Ta ji okamžitě převezla do nejbližší nemocnice.

Tokio Hotel jsou jedna z komerčně nejúspěšnějších německých kapel poslední doby. Kapela byla založena dvojčaty Billem a Tomem Kaulitzem (19) z Magdeburku. Doteď prodali přes pět milionů nahrávek.

(c) http://tokio-hotel-de.blog.cz // zdroj: http://www.welt.de/hamburg/article3564432/Tom-Kaulitz-soll-handgreiflich-geworden-sein.html

Bild.de: Tom Kaulitz z TH - udeřil fanynku pěstí do obličeje?

16. dubna 2009 v 18:54 | kwikinka

Tom Kaulitz (19), kytarista kapely a dvojče zpěváka Billa (19) se setkal s fynynkou na čerpací stanici v Hamburku. 21letá dívka říká, že ji ve středu večer dal pěstí do obličeje, jak policie ve čtvrtek zjistila.

Žena, která tam byla spolu se 4 kamarádkami si všimla Kaulitze v jeho autě a zaklepala na okno, aby si 19letého kluka vyfotila.

Podle popisu ženy, hvězda Tokio Hotel stáhla okénko a hodil na ni zapálenou cigaretu, kterou ona vzala ze země a dala na kotouče. Na to 19letý vystoupil a udeřil ji.

Žena utrpěla ránu pod očima a zavolala policii.

Její rival Kaulitz odjel pryč, takže úředníci se ho na to nemohli zeptat. 19letý ale dostane možnost se k případu vyjádřit, řekl policejní mluvčí.


Source: Bild.de // tokio-hotel-de.blog.cz

MTV BUzzworthy: Bill Kaulitz mluví!

10. dubna 2009 v 7:23 | kwikinka
Hej lidi! Bill promluvil! BILL KAULITZ sám osobně promluvil! Ne osobně, ale přes speciální zprávu zveřejněnou u americké společnosti Cherry Tree Records.

Včera Cherry Tree zveřejnilo pozdrav od frontmena Tokio Hotel, asi, aby se uklidnilo šílenství a nervy fanoušků TH, kteří netrpělivě čekají na nadcházející album kapely.

Chtěl jsem tady dát Billovu zprávu dřív, ale byl jsem včera zeneprázdněn.

Poslechnětě si Billa! Hee! Jeho "Cherry" zní jako"Sherry!" Roztomilé!

Dal si už někdo Billovu zprávu jako vyzváněí tón? Opravdu tohle někdo pustil ve své BK panence, kde to vypadá, jako by zpráva vycházela z ní? Skvělý nápad, takže na tom někdo začnětě dělat! Udělal už také někdo Billovi Kaulitzovi úpravu? Taky nám už dejte nové album! Beru zpátky to, co jsem předtím řekl o tom, že jsem trpělivý a čekám na dobrý steak!

Od kdy smí moje dítě na rockový koncert?

24. března 2009 v 18:29 | kikča=)

Kapela Tokio Hotel měla turné přes Německo ještě koncem července. Na koncertech se objevovaly desetitisíce teenagerů, stále více fanoušků omdlévá a musí být ze zástupu fanoušků odneseno zdravotníky pryč.

Jak nebezpečné jsou takové koncerty pro mladistvé? A co mají rodiče udělat, když jejich dětské kapely zpívají jenom o drogách, násilí a sexu? Dva experti dávají radu:

Od kdy smí moje dítě samotné na koncert?
Bettina Eistel, psychoterapeutka z úřadu péče pro mládež v Hamburku: "Zákon na ochranu mládeže nedává žádné nařízení pro koncerty. Většina pořadatelů se drží následující směrnice: Děti do šesti let nesmí vůbec do haly, děti do 16 let jen s písemným souhlasem rodičů nebo s dospělým doprovodem.

Ale: "Každé dítě je jinak vyspělé. Nějaké dvanáctileté dítě překoná rockový koncert, který je pro jiné příliš velký shon. Také si přesně rozmyslete, zda jejich návštěvu koncertu schvalujete."

source: bild.de

Tokio Hotel a Four Artists, s.r.o ukončují společnou spolupráci

24. března 2009 v 18:28 | kikča=)
Po téměř čtyřletém partnerství a celkově 155 koncertech jdou Tokio Hotel a Four Artists do budoucna oddělenou cestou.

Alex Richter, jednatel Four Artists: "Měli jsme neuvěřitelně báječná a především úspěšná společná léta. Four Artists pořádali koncerty Tokio Hotel od malých klubů po stadiony - a to nás dělá neuvěřitelně pyšnými."

Přejeme Tokio Hotel z celého srdce všechno dobré a i nadále hodně úspěchu.

Zpěváci s vtipnými účesy

22. března 2009 v 20:21 | kikča=)
Na stránkách Musica.Aol.com je 14 interpretů na seznamu. Bill je první a taktéž na hlavní stránce (http://musica.aol.com/):


Na co mysleli?

Bill Kaulitz
I když mnoho fanoušků Tokio Hotel zpěváka má rádo jeho účes, mnoho dalších ho kritizuje. Na co myslíme je to, že jestli někdo dá hřeben nebo kartáč poblíž těchto rebelských vlasů, Bůh ví, jestli půjde někdy vyndt. Možná už tam je jeden ztracený mezi tolika vlasy.

source (c) Musica Aol

RTL Exclusiv (4.4.2006) - Radio Regenbogen Awards

22. března 2009 v 20:19 | kikča=)
Moderátorka: Vítejte v Exlusive Weekend. Já jsem Frauke Ludowig. A tady je Červený koberec v Karlsruhe..

Redaktorka: Křičící alarm v Karlsruhe; Tokio Hotel a jejich vystoupení na Radio Regenbogen Awards.

Bill: Je vždycky těžké dát každému autogram. Vždycky je nám to líto, protože všichni tady stojí tak dlouho, někteří dokonce od půl šesté, co jsem slyšel.

Redaktorka: To jsou fanoušci Tokio Hotel a tohle je kapela Tokio Hotel. A tohle je živé vystoupení Johannese Hesterse. Prosím, žádný obdiv, ale on jistě způsobil, že tenhle víkend je Radio Regenbogen Award. Nejúspěšnější teenie kapely doby s nejstarším frontmenem vůbec; více než stoletý ?Jopie? Hesters.

Verona Pooth: Je to prostě nepopsatelné. Myslím tím, jak zpívá, tak koncentrovaně, jak prožívá texty. Myslím, že dělá přesně to, aby okouzlil lidi. Všichni oněmněli, mladí, staří, všichni se inspirovali. Takže musím prohlásit, že mám k němu velký respekt.
Christine Neubauer: Odskočit od Jopie Hesters k Tokio Hotel je skvělé, ne?

Redaktorka: Ale musím přiznat, že kluci z Tokio Hotel museli slyšet křičet své fanoušky na Červeném koberci a dokonce i během show.

Redaktorka: Jste zamilované do někoho z Tokio Hotel?
Dívky (křičí): Bille, Tom, Bille... miluju tě!
Redaktorka: Viděly jste je už z také blízky?
Dívky: Ano!

Redaktorka: Tokio Hotel přijíždí krátce před osmou.

Myslíte, že byste ztratili fanoušky, kdybyste se na Červeném koberci objevili po boku nějaké dívky?
Tom: Nemám ponětí, ale?
Bill: No ve skutečnosti...
Tom: Ale já myslím, že když bysme měli přítelkyně, fanoušci by to měli akceptovat.

Máte konečně teď přítelkyně?
Tom, Bill: Stále ne.
Georg: Není na to čas.
Bill: Jsme všichni svobodní.
Tom: Ale určitě bysme to řekli, když bysme je měli.
Bill: Ano, řekli bysme to, ale momentálně není čas na nějaký vážný vztah.

Ale jsme si jistí, že hodně těchto fanynek bude stát večer před vašim hotelovým pokojem.
Bill: To by bylo cool.
Vezmete nějakou dovnitř?
Tom: No, uvidíme, co dostaneme. To pak nezamítám (směje se).

Jaká by měla být?
Bill: Eva Longoria, Olsenky, Angelina Jolie?
Tom: Ano! (směje se)

Redaktorka: Přání a realita; jak to pak řeknou, až ten čas přijde? Jako národní hvězdy a dokonce jako mezinárodní hvězdy jako je Mel C...

Redaktorka: Teď jsi si podruhé v měsíci setkala s Tokio Hotel na Červeném koberci!
Mel C: Vím! Fanoušci Tokio Hotel mě vždycky hezky přivítají.
Redaktorka: Můžeš vysvětlit, proč všichni kvůli nim křičí?
Mel C: Samozřejmě! Jsou to milí kluci, dělají skvělou hudbu; holky je milují!

Redaktorka: Také Verona Pooth je obdviuje..
Verona Pooth: Jsou roztomilí, chci si je všechny vzít domů. Myslím, že jsou sexy!

Redaktorka: Po skončení bude jeden z kluků oslavovat svoje narozeniny. Georg, nejstarší z kapely, měl devatenáct.

Redaktorka: Co si přeješ?
Georg: Máme pravidlo, že si v kapele mezi sebou nedáváme dárky.
Redaktorka: Žádné přání?
Georg: Ne.
Redaktorka: Budete hodně slavit?
Bill: No myslím, že zítra musíme vstávat nějak kolem deváté, takže nemyslím, že budeme dlouho oslavovat.

Redaktorka: Mezi Jopie Hesters a Tokio Hotel je téměř rozdíl 19cti let a já jen hádám, kdo zůstane na after-párty déle. No o půl jedné šli Tokio Hotel do postele...

 
 

Reklama